Niektórzy z was z pewnością unieśli brwi ze zdziwieniem, zauważając w naszym grafiku fitness nowe, poniedziałkowe zajęcia Ewki o tajemniczej nazwie „STRONG 30 + OBWÓD” ?

Strach się bać! Cóż to takiego? Ewka jakby znana, ale iść czy nie iść? ? Być może ten krótki opis ukoi Wasze skołatane nerwy i pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości ☺️??

„STRONG 30” to bardzo ciekawy typ zajęć – dynamiczna i nowatorska hybryda łącząca w sobie elementy treningu siłowego z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała i treningu cardio ?. Istotnym umilaczem tak rozumianego wysiłku fizycznego jest żywiołowa muzyka, w rytm której wykonywane są poszczególne sekwencje ruchowe i przy której o wiele łatwiej wycisnąć z siebie 110% ????

Druga część zajęć to ożywcza reinterpretacja dobrze znanego Wam treningu obwodowego – również tu ważną pomocą jest muzyczny zastrzyk energii ????

Podsumowując: proponowana przez nas hybryda zajęć „STRONG 30” i treningu obwodowego = wzmocnienie mięśni całego ciała i smukła, wyrzeźbiona sylwetka wypracowana w atmosferze fitness-imprezy ????

A więc kto chętny? Zapraszamy do zapisów!