Kochani! Jak wiecie lato w naszej Akademii będzie bardzo emocjonujące – ten wakacyjny czas upłynie nam bowiem pod znakiem Letniej Szkoły Tenisowej ???

?? PÓŁKOLONIA LIPIEC
Waszym zainteresowaniem w szczególności cieszył się turnus dla dzieci w wieku 5-10 lat zaplanowany na pierwszy tydzień lipca – no właśnie, „cieszył”, ponieważ wszystkie miejsca zostały już zapełnione ??
Nabór na lipcowy turnus dla tej grupy wiekowej zostaje więc zamknięty ⛔️?

Na turnus dedykowany grupie wiekowej 10-15 lat (22-27.07) wciąż prowadzimy nabór ?? Cena zapisu na turnus lipcowy to 539 zł / os.?

?? PÓŁKOLONIA NOWY NABÓR
Ci którzy właśnie poczuli, że ogarnia ich czarna rozpacz ?? mogą odetchnąć z ulgą – zdecydowaliśmy o organizacji drugiego turnusu dla dzieci w wieku 5-10 lat ?. Turnus ten odbędzie się w dniach 15 do 20 lipca ?? To czy dodatkowy turnus wystartuje, będzie ściśle zależne od liczby zgłoszonych chętnych!

Cena zapisu na dodatkowy turnus lipcowy to ?
• 499 zł / os. – dzieci związane ze szkołą tenisową w Akademii Tenisa Chełmiec oraz 509 zł / os. – dzieci nie związane z naszą szkołą tenisową. Ceny te obowiązują tylko do końca maja! ?
• cena regularna – 539 zł / os. (zapis w czerwcu / lipcu)

Wyprzedzając morze pytań i wątpliwości ? – nasi podopieczni będą trenować w dwóch grupach, różniących się stopniem zaawansowania. Z wielką radością weźmiemy więc pod swoje skrzydła zarówno małych mistrzów rakiety ??‍♀️?‍♂️, jak i te dzieci, dla których przygoda z tenisem dopiero się rozpoczyna ?‍♀️?‍♂️

Zapraszamy do zapisów!