LETNIA LIGA TENISOWA 2023 – ZOBACZ KTO ZNALAZŁ SIĘ NA PODIUM PIERWSZEJ I DRUGIEJ LIGI ATC!

30 września 2023 roku (sobota) udało nam się przegonić deszczowe chmury i rozegrać mecz finałowe pierwszej i drugiej ligi tenisowej 2023 r.

Punkt 10:00 na kort pierwszy wkroczyli finaliści I ligi, a byli to Edward Oleksy oraz Grzegorz Matras. Na korcie obok do boju stanęli natomiast finaliści II ligi: Kamil Kulig oraz Tomasz Baczyński. W pierwszym meczu zatriumfował GRZEGORZ MATRAS, pokonując Edwarda Oleksego 6:2, 6:4 i to właśnie on zakończył tygodnie ligowych zmagań na samym szczycie podium. W finale drugiej ligi nie obyło się bez tie-break’a, gra była wyjątkowo zażarta. Ostatecznie po złoto sięgnął KAMIL KULIG wygrywając z Tomaszem Baczyńskim 6:1, 2:6, STB 10:8.

O godzinie 12:00 z nieba poleciały pierwsze krople deszczu, lecz nie zniechęciło to Kacpra Grabskiego i Marcina Jabłońskiego, którzy to – zupełnie ignorując pogodowe niedogodności – rozpoczęli mecz o III miejsce I ligi. Zwycięsko z tego starcia wyszedł KACPER GRABSKI, pokonując Marcina Jabłońskiego 6:4, 4:6, STB 10:6.

Co się tyczy pojedynku o trzecie miejsce II ligi – ten odbył się dopiero dwa tygodnie później ze względu na wyjątkowo napięte grafiki obu Panów. 12 października, w czwartkowy poranek, na korcie spotkali się Edward Mikoś i Radosław Szczygieł. Nie sposób pominąć faktu, że obu tych tenisistów dzieli ponad 40 lat różnicy! Tym razem wygrało doświadczenie, miejsce na podium wywalczył EDWARD MIKOŚ wygrywając mecz 6:3, 6:3.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za ogrom emocji, dziesiątki rozegranych meczy i sportową rywalizację fair play na najwyższym poziomie! Jak zawsze – cała przyjemność po naszej stronie!

PIERWSZA LIGA TENISOWA ATC – WIOSNA/LATO 2023 R.

MIEJSCE I – GRZEGORZ MATRAS

MIEJSCE II – EDWARD OLEKSY

MIEJSCE III – KACPER GRABSKI

MIEJSCE IV – MARCIN JABŁOŃSKI

DRUGA LIGA TENISOWA ATC – WIOSNA/LATO 2023 R.

MIEJSCE I – KAMIL KULIG

MIEJSCE II – TOMASZ BACZYŃSKI

MIEJSCE III – EDWARD MIKOŚ

MIEJSCE IV – RADOSŁAW SZCZYGIEŁ

Nie omieszkamy również wspomnieć, że obecnie trwają zapisy do ZIMOWEJ LIGI TENISOWEJ ATC 2023/2024!

Z całego serca zachęcamy i zapraszamy do wzięcia udziału w ligowych zmaganiach w tym sezonie zimowym! Do zobaczenia!