O NAS

Akademia Tenisa Chełmiec to najnowocześniejszy obiekt sportowy w regionie, który powstał z miłości do naszej największej pasji, jaką jest tenis ziemny. Szczególną troską otaczamy najmłodszych adeptów „białego sportu” , którym pomagamy stawiać pierwsze kroki na korcie i z rosnącym sercem obserwujemy jak rozgrywają swoje pierwsze tenisowe potyczki.

Pragniemy zaszczepić wśród naszych podopiecznych pasję do ruchu – czy to w siłowni, czy to w sali fitness.

Służymy dobrą radą w dziedzinie  fizjoterapii, oferujemy możliwość samorozwoju pod okiem wspaniałych trenerów personalnych.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi reprezentowały sobą najwyższy poziom. Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalny i wykwalifikowany zespół pasjonatów, którzy wprowadzą Państwa w świat tenisa ziemnego, fitnessu, treningu siłowego czy dietetyki.

Naszym celem jest dostarczenie kompleksowej usługi z zakresu zdrowego stylu życia, a także poprawa samopoczucia oraz kondycji naszych klubowiczów.

Jesteśmy pełni wiary, że nasz wysiłek znajduje odzwierciedlenie w rodzinnej atmosferze Akademii, którą mamy zaszczyt z Państwem współtworzyć.

Kadra

Nasza kadra to pasjonaci oraz profesjonaliści w swoim fachu, którzy z przyjemnością wprowadzą Państwa w świat naszej Akademii, by razem z Państwem tworzyć niepowtarzalne miejsce ze wspaniałą atmosferą.