Kochani klubowicze! ?

Jak wiecie, wczoraj – przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności i dostosowując się do odgórnych wytycznych – wznowiliśmy działanie szkółki tenisowej w 4-osobowych grupach treningowych! ???

Dziś na Akademii jeszcze bardziej emocjonujący dzień – oto na naszych kortach swój debiut zaliczy nowy członek tenisowej kadry ATC – nie kto inny jak Tomasz Machaj ??: kwalifikowany instruktor sportu w tenisie ziemnym oraz stary wyjadacz kortów Sądecczyzny („stary” – czytaj doświadczony, obeznany i kompetentny?).

Tenis powolutku wraca więc do życia, co oczywiście ogromnie nas cieszy! Nie wszyscy z Was zdecydowali się wrócić do trenowania – w pełni to rozumiemy i nie naciskamy na zmianę zdania ? Pamiętajcie jednak, by zadzwonić do nas, gdy tylko Wasza tęsknota za ruchem sięgnie zenitu! ??

Przypominamy również, że nasze korty kryte są do Waszej pełnej dyspozycji! Ze względu na możliwość ich wywietrzenia (otwierane ściany boczne) gra na nich jest bowiem dozwolona – to może być przydatna informacja zważywszy, że pogoda hmm…?☔️? każdy okna ma, więc nie będziemy się rozwodzić ?

Do zobaczenia!