Fenomenalne wieści dla wszystkich tenisowo-zakręconych! ? Jak zapewne wielu z Was słyszało, po weekendzie majowym sport będzie jedną z tych dziedzin w których obostrzenia zostaną nieco poluzowane ?. Wobec tego w tych ciężkich czasach będziemy mogli – oczywiście z całą listą obostrzeń i z wykorzystaniem całej masy środków ostrożności – cieszyć się gonitwą na korcie! ?

? GRA DOROSŁYCH ? Od 4 maja na jednym korcie tenisowym będą mogły przebywać maksymalnie 4 osoby. W momencie dotarcia na obiekt sportowy, obowiązuje nakaz zasłaniania twarzy, jednakże już na samym korcie można zdjąć maseczkę (nie ma obowiązku zakrywania twarzy podczas gry). Szatnie pozostaną zamknięte – do Państwa dyspozycji będzie jedynie toaleta. Pomiędzy rezerwacjami kortu zostanie zachowany bufor czasowy – 15 minut przerwy pomiędzy rozgrywkami, które wykorzystamy na odkażenie ławek, klamek itp.

? ZAJĘCIA GRUPOWE DZIECI ? Od maja będziemy mogli również wznowić treningi szkółki tenisowej do max .4 dzieci na korcie + osoba trenera. Dzieci w trakcie zajęć będą zobligowane do zasłaniania ust oraz nosa. Dzieci muszą przyjść do Akademii w stroju sportowym, szatnie na terenie obiektu będą bowiem wyłączone z użytkowania – obuwie będziemy zmieniać w przedsionkach, przed wejściem na kort.

Wszystkie wytyczne znajdziecie na oficjalnej stronie Polskiego Związku Tenisowego – zapraszamy do lektury – KLIKNIJ TUTAJ ?