Kochani klubowicze! ?

Zawsze byliśmy dumni z wyglądu naszego klubu – staramy się by był kolorowy, czysty i przyjemny dla oka w każdym tego słowa znaczeniu ? Mamy tu dwie niezastąpione i bardzo artystyczne dusze, które wyżywają się przy każdym ważniejszym święcie, tworząc dekoracje nie z tej ziemi ?‍♀️?‍♀️. Wiemy, że zauważacie ten trud, chwalicie go i doceniacie ?.

I choć budynek Akademii raczej cieszy Wasze zmysły, to wiemy doskonale, że z drogą do Akademii bywa nieco inaczej… ? Wiemy, wiemy… nie było łatwo, posiadacze białych samochodów przeklinali nas wniebogłosy, właściciele myjni samochodowych dziękowali na ulicy ? – za błoto, za wyboistą kamienistą drogę, która – w deszczowe dni – zbierała wodę lepiej, aniżeli najwyższej klasy zbiornik retencyjny ?.

Obiecywaliśmy Wam – kochani Klubowicze – wiosną 2020 roku budowa drogi ?⚙️. Jesteśmy słowni – niech więc zdjęcia naszej nowo nabytej kostki brukowej pozostaną jedynym komentarzem!

Ale to nie wszystko, poszliśmy o krok dalej – oto prezentujemy Wam zdjęcia naszych zastępów zieleni ?. Te piękne tuje osłonią korty ATC przed wiatrem, pyłem i światem zewnętrznym, pozwalając Wam – drodzy Tenisiści – na iście kameralne chwile przyjemności na naszych kortach otwartych ??? (które to przechodzą właśnie gruntowną renowację – zapraszamy już za kilka dni!)

To tyle z dobrych wiadomości, złych nie mamy – tak więc odmeldowujemy się i do zobaczenia! ?