WRZEŚNIOWY DEBELEK POD CHMURKĄ W ATC, Akademia Tenisa Chełmiec - Janusz Stanek, tenis ziemny, korty tenisowe, tenis Nowy Sącz

W miniony weekend pogoda była więcej niż wyśmienita – cudownie się złożyło, bowiem tego dnia na naszych kortach ceglanych zaplanowaliśmy WRZEŚNIOWEGO DEBELKA!

Tenisowa brać przybyła do ATC skoro świt – niektórzy nie omieszkali nas poinformować, że wojowanie rakietą na korcie od 9:00 rano jest troszkę nieludzkie… że w sobotę „człowiek pospałby” odrobinę dłużej (pozdrawiamy, Panie Jacku!). Co bardziej zaspanych cuciliśmy więc kawą i bez dalszych ceregieli rozpoczęliśmy rozgrywki.

Od rana do późnego wieczora – system gry „każdy z każdym” i wyjątkowo zacięte pojedynki sprawiły, że zwycięzców poznaliśmy dopiero chwilę przed godziną 19:00! Tyle godzin gry – jak to możliwe?! Daliśmy radę tylko dzięki imponującym zapasom skwierczącego białka prosto z rusztu! Kiełbaski, kiszka, tosty z topionym serem – prócz tego jajka na twardo w sosie tatarskim, ogórki kiszone, słodkie zasoby kukułek, michaszków i innych mordoklejek.

A jak wyglądało podium tej tenisowo-grillowej imprezy?
I miejsce – para RAFAŁ BORSKOWKI / JANUSZ STANEK
II miejsce –  para WŁADYSŁAW BIEL / KRZYSZTOF PORĘBA
III miejsce – para PAWEŁ GIL/ JACEK SAMCZAK

Każdy turniej na kortach ceglanych, który nie został przerwany deszczem należy uznać za wielki sukces – to lato było bowiem wyjątkowo kapryśne. Nareszcie mogliśmy ziścić nasz plan na tenis pod chmurką połączony z grillowaniem – mamy nadzieję, że bawiliście się równie dobrze co my!

A kiedy kolejna dawka endorfinek?

  • 25-26 września zapraszamy na ATC AUTUMN CUP 2021 – rozgrywki w ramach Polskiej Ligi Tenisa Mężczyzn
  • 2 października zaplanowaliśmy PANI JESIEŃ CUP – czyli turniej singlowy Pań
  • 16 października zagramy ZŁOTY POLSKI DEBEL