Stało się – lato dobiegło końca! Pożegnaliśmy je w ATC należycie – 26 września odbył się u nas DEBLOWY TURNIEJ NA ZAKOŃCZENIE LATA!

Jak zwykle masa gry, sporo śmiechu, dużo jedzenia. Gwar rozmów i skrzące od emocji korty – to to, co w Akademii lubimy najbardziej! Słowo klucz to „atmosfera” – zawsze staramy się by tenisowa brać czuła się u nas więcej niż swobodnie, z uśmiechem na ustach wkraczała w nasze progi i żegnała nas po wszystkim z łezką w oku i ckliwym pytaniem: „kiedy następny turniej?”– bo dla nas to co liczy się najbardziej, to swojski klimat towarzyszący tym sportowym wydarzeniom!

Osiem par stanęło do boju o podium – jednym szło lepiej, innym nieco gorzej, ale grunt, że parujące, przepyszne smakowitości spod rączki Pani Agnieszki dostał każdy!

A jak wyglądało podium?

I miejsce – Bogusław Czerwiński i Jarosław Pasoń

II miejsce – Sylwia Łukasik i Adrian Dąbrowski

III miejsce – Dariusz Zięba i Kacper Grabski

Zaraz za podium uplasowali się natomiast Janusz Stanek wraz z Marcinem Bielem.

Wszystkim raz jeszcze serdecznie gratulujemy! *(i zapraszamy na jesienny wypad na masaż gorącymi kamieniami w ramach voucherów podarunkowych – nasz fizjoterapeuta czeka zwarty i gotowy by uhonorować zwycięzców solidną dawką relaksu!)

Nastała jesień i – niezależnie od tego czy będzie ona piękna i złota, czy jednak deszczowa i ponura – na pewno będzie pełna tenisowych wrażeń. Spójrzcie tylko co szykuje dla Was ATC w samym tylko październiku!

  • 10.10 (sobota) – rozpoczęcie rozgrywek w ramach I oraz II Ligi Zimowej ATC 2020/21 r.
  • 17.10 (sobota) – SINGLOWY TURNIEJ MĘŻCZYZN kat. OPEN
  • 24.10 i 25.10 (sobota i niedziela) – GRAND PRIX MAŁOPOLSKI
  • 31.10 (sobota) – HALLOWEENOWY NOCNY TURNIEJ DEBLOWY

Do rychłego zobaczenia!