Aktualności

New

Ruszyły zapisy na letnią szkołę tenisową dla dzieci ! Serdecznie zapraszamy !

Szukasz wakacyjnej półkolonii dla swojej pociechy? ?️‍♂️? Tak się składa, że właśnie ruszyły zapisy na LETNIĄ SZKOŁĘ TENISOWĄ w Akademii Tenisa Chełmiec! ??

Poniżej najważniejsze informacje w pigułce ?

? Planujemy dwa turnusy dla dwóch grup wiekowych: dla dzieci w wieku 5-10 lat w dniach 01-06.07.2019 ?‍♀️ oraz dla dzieci w wieku 10-15 lat w dniach 22-27.07.2019 ?‍♂️

? Każdy z turnusów to 6 dni tenisa ziemnego, zabawy i pozytywnego zmęczenia (poniedziałek – sobota) w godzinach 8:00 – 17:00 ?⛹️‍♀️?‍♂️?‍♀️?

? Zapewniamy dwa posiłki dziennie: drugie śniadanie oraz ciepłe danie obiadowe ??????

? W PROGRAMIE: Codzienne treningi tenisa ziemnego odbywające się pod okiem licencjonowanych instruktorów i zwieńczone turniejem juniorów! ???A także: ogólnorozwojowe zajęcia fitness prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę nauczycieli wychowania fizycznego, integracyjne gry drużynowe na świeżym powietrzu, tenis stołowy, badminton, zumba kids i wiele, wiele więcej…

Szczegółowy program półkolonii można uzyskać do wglądu na recepcji klubu, do czego serdecznie zachęcamy ??‍?‍?‍??

? CENNIK ??
509 zł / os. – cena obowiązująca tylko do końca kwietnia.
499 zł / os. – cena obowiązująca tylko do końca kwietnia i przewidziana dla dzieci uczęszczających do szkoły tenisowej lub na lekcje indywidualne tenisa ziemnego w Akademii Tenisa Chełmiec.
539 zł / os. – regularna cena zapisu w miesiącach maj / czerwiec / lipiec.

Zapisy możliwe na recepcji klubu lub telefonicznie: (18) 307 00 22.
Nie ma na co czekać – ilość miejsc ograniczona! ?

23 / 381