Mamy wielką przyjemność ogłosić, iż 23 marca (sobota) w Akademii Tenisa Chełmiec odbędzie się WIOSENNY AMATORSKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO! ???

Trwają zapisy do dwóch kategorii: Mężczyźni OPEN oraz Kobiety OPEN. Zapraszamy zarówno tych, którzy mieli okazję stanąć ze sobą do boju podczas Zimowego Turnieju Tenisa Stołowego❄️☃️ jak i również zupełnie nowe twarze, które dopiero wraz z wiosną poczuli zew sportowej rywalizacji! ??

W cenie wpisowego (30 zł / os.) przepyszna kawa oraz czekolada ☕️?serwowane w naszej strefie relaksu, jak i również słodki poczęstunek ??????.

Jeśli już mowa o słodkościach, z chęcią zaopiekujemy się najmłodszymi, którzy w kąciku dla dzieci będą mogli oddać się radosnej twórczości ? ??? podczas gdy dorośli podejmą walkę na śmierć i życie przy stołach tenisowych ??

Prócz zwycięskich nagród DODATKOWA ATRAKCJA – spośród wszystkich zgłoszonych uczestników zostanie wylosowana jedna osoba, która otrzyma voucher „Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive” ?? Wylosowany szczęściarz otrzyma na calutki weekend kluczyki do nowiusieńkiego, zatankowanego i pięknego Mercedesa klasy B ???

Gdzie pojedzie, nie wnikamy – najważniejsza jest radość z jazdy, choć liczymy na pocztówkę z Gdańska ?⚓️?

Zapisy na Wiosenny Amatorski Turniej Tenisa Stołowego??? możliwe telefonicznie: (18) 307 00 22 lub w recepcji klubu.

Zapraszamy! ?

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]