Miniony weekend był pełen cudownych, sportowych emocji pod chmurką! Było pięknie – dużo gry, bezbłędna pogoda, wypieszczone do granic możliwości korty ceglane i – jak zawsze – smakołyki tu i ówdzie.

13 MAJA (SOBOTA) do boju stanęli zawodnicy I LIGI PLT, a byli to: Bogusław Stachurski, Marcin Gryzło, Tomasz Chyc, Edward Oleksy oraz Grzegorze Matras. Było raczej kameralnie – piątka graczy, ale poziom ich gry wysoki, toteż z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że sobotnie granie nie było spacerkiem po parku! Turniej rozegraliśmy systemem „każdy z każdym”. Tego dnia niepokonany okazał się Grzegorz Matras wygrywając wszystkie swoje cztery mecze i zdobywając w sumie 32 punkty. Na drugim miejscu uplasował się Edward Oleksy zdobywając w sumie 18 punktów. Tuż za nim, na miejscu trzecim, turniej zakończył Marcin Gryzło z sumą czternastu punktów.

14 MAJA (NIEDZIELA) spotkaliśmy się już w liczniejszym gronie. W szranki stanęło tego dnia osiem graczy II LIGI PLT: Jan Postrożny, Barłomiej Dobosz, Jakub Maśko, Szymon Dobosz, Maria Gołda, Kacper Hajduk, Jakub Miś oraz Michał Gródek. Na dobry początek naszych wspaniałych śmiałków zaprosiliśmy do zmagań w rozlosowanych przez PLT fazach grupowych. W GRUPIE A do walki stanęli: Jakub Maśko, Jan Postrożny, Szymon Dobosz i Michał Gródek. W GRUPIE B wyzwanie podjęli: Maria Gołda, Jakub Miś, Bartłomiej Dobosz i Kacper Hajduk. Wiele kaw i ciastek później znaliśmy już śmietankę towarzyską tego wydarzenia: w fazie pucharowej rakiety skrzyżowali Maria Gołda i Jakub Maśko, na drugim korcie mecz półfinałowy rozegrali natomiast Jakub Miś i Szymon Dobosz. Finalistami okazali się imiennicy: Jakub Miś i Jakub Maśko – turniej wygrał pierwszy z nich, Jakub Miś!

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspólną grę na pierwszym w tym roku turnieju na kortach ceglanych! Z wytęsknieniem czekamy na kolejną dawkę emocji!

Wszystkim raz jeszcze serdecznie dziękujemy za udział – zapraszamy ponownie!