Halo, Wakacje? Nie macie jeszcze planu na ten piękny czas? W Akademii Tenisa Chełmiec mamy pewne plany i zapraszamy każdego śmiałka, który z nudów odbija się od ścian!

Obecnie prowadzimy nabór na dwa turnusy:

  • 6-11 LIPCA (maluchy)
  • 13-18 LIPCA (starszaki)

Na każdy z turnusów wyznaczyliśmy 24 miejsca – kto pierwszy, ten lepszy! Nie będziemy jednak czekać w nieskończoność: nabór na półkolonie zostanie zamknięty wraz z końcem czerwca – pozostał więc równo tydzień. Potem już organizacja wakacyjnego czasu spadnie w całości na Was drodzy Rodzice (nie chcemy straszyć, ale pociecha znudzona to pociecha zła!)

Uwaga: zastrzegamy sobie prawo do redukcji ilości zapisanych w przypadku otrzymania odgórnych wytycznych dot. kolonii i półkolonii wakacyjnych. Podstawowym czynnikiem branym pod uwagę będzie data uiszczenia należności za półkolonię w klubie ATC.

KOSZT: Obecnie obowiązuje cena regularna: 659 zł / os. – płatność możliwa jedynie osobiście (gotówką lub kartką) na recepcji klubu ATC.

PYTANIA? WĄTPLIWOŚCI? Jesteśmy do Waszej dyspozycji – odwiedźcie nas osobiście (ul. Łączna 6, Chełmiec) lub zatelefonujcie – (18) 307 00 22. Wszystko wyjaśnimy!

Do zobaczenia / usłyszenia!