Kochani Klubowicze,

wszyscy żyjemy teraz jednym tematem ?. Walka z wirusem to coś coś co zdominowało media, codzienne rozmowy i nasze własne głowy. Nikt nie wie, kiedy będzie nam dane wrócić do normalności ? – nie pozostaje nam nic innego jak czekać na rozwój wydarzeń.

W Akademii Tenisa Chełmiec jesteśmy jednak tak pozytywni jak tylko możemy – ogłaszamy więc nabór do LETNIEJ LIGI TENISA ZIEMNEGO ????, która planowo rozpocznie się w czerwcu 2020. Zapisów można dokonywać zdalnie (18) 307-00-22? bądź osobiście na recepcji klubu ATC. Serdecznie zapraszamy!

Jednocześnie przypominamy, że pomimo odwołania wszystkich zajęć grupowych (takich jak Szkółka Tenisowa / zajęcia fitness) czy zawieszenia większości świadczonych przez nas usług (zamknięcie sauny, gabinetu masażu czy siłowni) – nasze korty dalej możecie podnajmować jako klienci indywidualni ?. Zachęcamy także do umawiania rozgrywek w ramach HALOWEJ LIGI TENISOWEJ, którą kontynuujemy w formie spotkań na korcie 1:1 ☺️. Podobnie stoły do tenisa stołowego pozostają do Państwa dyspozycji ?

Zapraszamy i przesyłamy wirtualne buziaki i uściski! ?