8 marca już za nami – w ATC zdecydowaliśmy się świętować (przed)dzień kobiet w tenisowym stylu, organizując – pierwszy w historii naszego klubu – turniej w całości dedykowany Paniom!

Jedenaście wojowniczek pochwyciło rakiety by – w przerwie między kawką, ciastkiem, tudzież kiełbaską z tzatziki – stoczyć ze sobą pełne pasji, zacięte boje. A było o co grać, bowiem (zasłużony!) relaks w salonie masażu czy upojne chwile spędzone w saunie to coś, co kobietki lubią najbardziej.

Pod kuratelą jak zawsze przemiłego Pana Andrzeja i niekiedy przy zażartym dopingu ze strony swych „męskich połówek”, Panie rozgrywały mecze do późnego wieczora. Zabawy z pewnością nie brakowało. Kto zwyciężył?

  • I miejsce wywalczyła Agnieszka Lis – serdecznie gratulujemy, tak Pani Agnieszce jak i trenerowi w osobie dobrze Wam znanego Jarka Pasonia
  • II miejsce zdobyła Katarzyna Gil
  • III miejsce należało do Moniki Zubrzyckiej
  • z IV miejscem turniej zakończyła Małgorzata Stelmach

Za udział dziękujemy również pozostałym wojowniczkom – Annie Bartkowskiej, Magdalenie Borkowskiej, Ewie Kukulak, Elżbiecie Słaby-Marczyk, Agnieszce Kisiewicz, Julii Grucy oraz Karolinie Fałowskiej.

Na koniec raz jeszcze pragniemy z całego serca podziękować za Waszą obecność – w  dodatku tak liczną! Choć co poniektórzy byli dość sceptyczni czy wręcz autentycznie zafrapowani, iż „kobiecy tenis” to „dawno i nieprawda”, udowodniłyście drogie Panie, że Tenisistek u nas nie brakuje!

Jeszcze raz dziękujemy i  do rychłego zobaczenia!

Zobacz galerię zdjęć. Kliknij dowolne zdjęcie, aby powiększyć i uruchomić pokaz slajdów.