18 307 00 22 info@jstenis.pl ul. Łączna 6a Pon-Pt: 7:00-22:00, Sb-Nd: 8:00-20:00

Tabela ZIMOWA LIGA TENISA 2021/22

ZIMOWA LIGA TENISA 2021/22 – TABELA WYNIKÓW

JANUSZ STANEKANDRZEJ TABORPIOTR GAWRYŚMAREK KLIMEKRAFAŁ BORKOWSKIKAROL LISOWSKIPAWEŁ GILARKADIUSZ ZIĘBADANIEL KMAKBOGDAN CZERWIŃSKIDARIUSZ ZIĘBABOGUSŁAW KMAKSŁAWOMIR WALTERDARIUSZ KROKMICHAŁ TYRKIELEDWARD OLEKSY

ZIMOWA LIGA TENISA 2021/22 – TABELA WYNIKÓW

JAKUB KRASZEWSKIBARŁOMIEJ KOSECKIKRZYSZTOF KULIGEDWARD MIKOŚKATARZYNA CELEWICZMARCIN JABŁOŃSKISEBASTIAN LUPAJAKUB MAŚKOGRZEGORZ GOŁĘBIOWSKIWOJCIECH FRYDRYCHMARTA MYŚLAKSZYMON DOBOSZ

Regulamin Zimowej Ligi Tenisowej 2021/2021 do pobrania (PDF)

Kliknij i pobierz

ZIMOWA LIGA TENISOWA 2021, Akademia Tenisa Chełmiec - Janusz Stanek, tenis ziemny, korty tenisowe, tenis Nowy Sącz

I LIGA TENISA ZIEMNEGO – TABELA WYNIKÓW

M. JABŁOŃSKIW. DŁUGOPOLSKIG. GOŁĘBIOWSKIA. JANIKM. KNAPIKB. KOSECKIB. PTAKE. MIKOŚM. GĄDEKK. GOLONKAJ. MAŚKOJ. STANEKE. OLEKSYR. BORKOWSKIT. KOSAKOWSKI
4:6 4:6
KOSECKI
1:6 4:6
JANIK
1:6 2:6
KNAPIK
6:1 6:2
MIKOŚ
6:1 6:2
GOŁĘBIOWSKI
6:4 6:4
JABŁOŃSKI
2:6 1:6
BORKOWSKI
1:6 2:6
JANIK
0:6 0:6
KOSAKOWSKI
3:6 3:6
KOSAKOWSKI
0:6 0:6
KOSECKI
6:1 6:0
GOŁĘBIOWSKI
6:0 6:0
KOSAKOWSKI
6:2 6:1
PTAK
0:6 0:6
OLEKSY
6:7 6:4
STB 10:6
KOSAKOWSKI
6:0 6:0
GĄDEK
4:6 2:6
MAŚKO
6:1 6:4
DŁUGOPOLSKI
6:3 2:6
7:10
KOSAKOWSKI
6:0 6:0
MAŚKO
3:6 1:6
JABŁOŃSKI
6:3 5:7
STB 8:10
KOSAKOWSKI
0:6 1:6
STANEK
6:0 6:4
GĄDEK
6:4 6:2
GOŁĘBIOWSKI
6:0 6:1
GĄDEK
6:0 6:0
KNAPIK
6:2 6:3
DŁUGOPOLSKI
3:6 6:2
STB10:7
KNAPIK
0:6 6:7
MIKOŚ
2:6 3:6
BORKOWSKI
1:6 0:6
STANEK
6:1 6:1
MAŚKO
7:6 6:4
JABŁOŃSKI
6:4 6:1
KOSAKOWSKI
KOSAKOWSKI
4:6 7:5
STB 10:12
PTAK
6:0 6:0
MAŚKO
0:6 4:6
GOLONKA
1:6 1:6
JANIK
1:6 1:6
JANIK
6:2 6:3
KOSECKI
6:2 6:2
PTAK
6:3 6:0
MAŚKO
6:3 6:3
GOLONKA
6:7 4:6
KNAPIK
7:5 4:6
STB 10:8
KOSAKOWSKI
1:6 2:6
JABŁOŃSKI
6:1 6:1
GOLONKA
0:6 0:6
OLEKSY
2:6 3:6
STANEK
2:6 2:6
OLEKSY
6:1 6:2
PTAK
0:6 0:6
DŁUGOPOLSKI
2:6 3:6
KNAPIK
0:6 0:6
MIKOŚ
6:2 6:0
MAŚKO
6:0 6:1
MIKOŚ
3:6 6:1
STB 5:7
OLEKSY
0:6 0:6
GOLONKA
6:1 6:3
MAŚKO
6:7 7:5
STB 10:3
JABŁOŃSKI
3:6 3:6
GOLONKA
4:6 6:4
STB 6:10
KNAPIK
4:6 6:4
7:10
KOSECKI
1:6 2:6
OLEKSY
6:1 6:1
MAŚKO
6:0 7:6
JABŁOŃSKI
1:6 1:6
JABŁOŃSKI
1:6 1:6
JABŁOŃSKI
4:6 5:7
KOSAKOWSKI
6:1 6:1
JABŁOŃSKI
6:1 6:0
JABŁOŃSKI
6:2 6:0
KOSECKI
3:6 7:5
STB 10:8
MIKOŚ
6:3 6:1
PTAK
6:2 2:6
STB 10:6
KNAPIK
0:6 0:6
OLEKSY
6:2 2:6
STB 10:8
KOSAKOWSKI
1:6 1:6
STANEK
6:4 4:6
10:7
KNAPIK
3:6 5:7
KNAPIK
0:6 1:6
OLEKSY
1:6 2:6
KNAPIK
0:6 2:6
STANEK
1:6 3:6
JABŁOŃSKI
6:1 6:1
KNAPIK
6:1 6:2
KOSECKI
6:2 6:2
JABŁOŃSKI
6:0 6:0
GĄDEK
6:1 6:2
GOŁĘBIOWSKI
1:6 1:6
KOSECKI
0:6 0:6
PTAK
6:4 5:7
STB 10:6
JABŁOŃSKI
6:3 7:5
PTAK
2:6 0:6
BORKOWSKI
1:6 2:6
MIKOŚ
6:7 2:6
STB 5:7
KNAPIK
1:6 1:6
PTAK
6:3 6:3
GOŁĘBIOWSKI
2:6 0:6
STANEK
6:0 6:2
GOLONKA
6:3 1:6
STB 7:5
BORKOWSKI
5:7 1:6
STANEK
7:6 4:6
STB 6:10
JABŁOŃSKI
1:6 1:6
STANEK
wygrana walkover z
GOLONKA
6:4 3:6
STB 10:5
GĄDEK
4:6 1:6
KOSECKI
6:2 6:3
GOLONKA
6:0 6:0
GOLONKA
6:1 6:1
GĄDEK
wygrana walkover z
GOLONKA
4:6 6:3
STB 5:10
GOŁĘBIOWSKI
0:6 0:6
KOSECKI
1:6 1:6
PTAK
6:1 6:2
KOSAKOWSKI
6:0 6:0
GOŁĘBIOWSKI
6:2 6:1
KOSAKOWSKI
6:4 7:5
MAŚKO
6:1 6:1
GĄDEK
1:6 0:6
KOSAKOWSKI
2:6 0:6
STANEK
6:4 4:6
STB 10:6
JANIK
6:1 6:1
DŁUGOPOLSKI
6:0 6:0
GOŁĘBIOWSKI
1:6 1:6
MAŚKO
0:6 0:6
PTAK
1:6 4:6
KNAPIK
7:5 6:1
BORKOWSKI
wygrana walkover z
GOLONKA
6:0 6:0
GOŁĘBIOWSKI
4:6 1:6
KOSECKI
1:6 0:6
OLEKSY
0:6 0:6
BORKOWSKI
6:1 6:2
OLEKSY
6:1 6:4
MAŚKO
6:4 6:1
JANIK
6:0 6:0
GOLONKA
0:6 0:6
BORKOWSKI
2:6 5:7
MAŚKO
3:6 0:6
BORKOWSKI
6:0 6:1
PTAK
6:1 6:2
JANIK
wygrana walkover z
GOLONKA
6:4 5:7
STB 12:10
PTAK
6:1 6:1
GOLONKA
6:1 6:2
GĄDEK
5:7 0:6
KOSAKOWSKI
0:6 1:6
STANEK
przegrana walkover z
DŁUGOPOLSKI
6:2 7:5
GOLONKA
6:2 6:0
JANIK
6:0 6:0
GĄDEK
5:7 6:4
STB 8:10
DŁUGOPOLSKI
7:6 5:7
STB 3:10
DŁUGOPOLSKI
2:6 6:2
STB 6:10
DŁUGOPOLSKI
przegrana walkover z
MIKOŚ
6:1 6:1
GĄDEK
6:0 6:0
JABŁOŃSI
2:6 6:2
STB 8:10
JANIK
4:6 7:5
STB 6:10
JANIK
7:6 6:2
STB 7:5
MIKOŚ
przegrana walkover z
OLEKSY
1:6 2:6
STANEK
2:6 2:6
BORKOWSKI
przegrana walkover z
BORKOWSKI
2:6 1:6
BORKOWSKI
0:6 0:6
STANEK
6:1 6:0
GOŁĘBIOWSKI
7:5 6:0
KOSECKI

I LIGA TENISA ZIEMNEGO

MiejsceNazwiskoPUNKTYROZEGRANE MECZE
1DĄBROWSKI4415
2KMAK3714
3STANEK3313
4GRABSKI3015
5LISOWSKI2915
6CZERWIŃSKI2715
7WALTER2515
8GRYZŁO2515
9GRUCA2015
9BORKOWSKI2015
11PIECHOWICZ1714
12GIL1613
12HANULA1515
14KĄDZIOŁKA1115
15TYRKIEL511
16ZIĘBA18

II LIGA TENISA ZIEMNEGO

MiejsceNazwiskoROZEGRANE MECZEZDOBYTE PUNKTY
1M. TYRKIEL2052
2D. KROK1746
3D. ZIĘBA2046
4P. GAWRYŚ1742
5D. KMAK1539
6K. KULIG1832
7A. PAZGAN1628
8B. KOSECKI1827
9W. DŁUGOPOLSKI1927
10M. JABŁOŃSKI1925
11A. BOREK1324
12T. CIASTOŃ1721
13A. JANIK1520
14M. GÓRNICKI915
15E. MIKOŚ119
16K. CELEWICZ135
17D. ZELEK74
18R. GUCWA84
19S. SAWICKI61
20K. FAŁOWSKI141
21P. FAŁOWSKI130
22K. GOLONKA90
23

I LIGA TENISA ZIEMNEGO – TABELA WYNIKÓW

A. DĄBROWSKIB. KMAKK. LISOWSKIK. GRABSKIB. CZERWIŃSKIP. GILP. HANULAR. BORKOWSKIT. PIECHOWICZM.KLIMEKM. GRYZŁOL. GRUCAS. WALTERA. ZIĘBAK. FAŁOWSKAM. BIELJ. PASOŃK. BERKOWICZE. OLEKSY 
6:0 6:1
Klimek
6;1 6;3
Klimek
7:5 6:4
Borkowski
6;2 6;1
Piechowicz
5:7 6:2 (10:8)
Gruca
3;6 6;4(4;10)
Walter
1:6 0:6
Fałowska
4:6 5:7
Lisowski
0:6 0:6
Pasoń
0:6 1:6
Dąbrowski
3;6 6;0 (10;4)
Zięba
7:5 2:6 (8:10)
Czerwiński
6:1 3:6 (10:2)
Czerwiński
1:6 1:6
Pasoń
6:1 6:0
Hanula
6:3 2:6 (4:10)
Lisowski
6:1 6:3
Borkowski
6:3 6:1
Gruca
7;6 3;6 (7;10)
Grabski
5;7 6;0 6;1
Fałowska
1;6 6;3 (7;10)
Walter
3:6 6:2 (10:4)
Biel
4;6 0;6
Pasoń
1:6 6:3 (10:2)
Walter
3;6 6;0 (10;5)
Zięba
4;6 1;6
Berkowicz
1:6 3:6
Pasoń
2;6 1;6
Grabski
3;6 1;6
Gryzło
6;1 6;3
Klimek
1:6 3:6
Berkowicz
6;3 4;6 (10;4)
Gil
6;3 6;0 (4;10)
Gryzło
6;2 6;2
Biel
2;6 2;6
Fałowska
6:0 6:0
Piechowicz
6;4 6;1
Hanula
6;1 6;1
Klimek
6;0 6;0
Zięba
6;0 6;1
Zięba
6;0 0;6 (10;3)
Fałowska
7;5 6;1
Gruca
0;6 2;6
Dąbrowski
7;5 6;4
Gruca
2;6 2;6
Klimek
6:0 3:6 (7;10)
Walter
3;6 1;6
Fałowska
2;6 2;6
Lisowski
1;6 0;6
Berkowicz
7;6 4;6 (9;11)
Biel
0;6 6;3 (10;7)
Borkowski
0;6 0;6
Dąbrowski
2;6 0;6
Pasoń
6;7 6;4 (11;9)
Gruca
6:1 6;1
Zięba
6;2 6;2
Walter
6;1 6;2
Piechowicz
7;6 6;4
Borkowski
6;3 6;2
Czerwiński
6;2 6;2
Klimek
6;0 6;3
Zięba
4;6 3;6
Gil
6;2 6;2
Klimek
6;4 6;2
Biel
1;6 2;6
Oleksy
3;6 5;7
Walter
1;6 2;6
Kmak
3;6 1;6
Fałowska
6;2 2;6 (11;9)
Gruca
6;3 0;6 (5;10)
Gil
2;6 6;0 (3;10)
Lisowski
4;6 2;6
Pasoń
6;0 6;2
Fałowska
6;0 6;0
Zięba
3;6 4;6
Gruca
6;0 6;2
Czerwiński
6;4 6;1
Gruca
7;5 7;5
Gruca
6;7 6;3 (10;7)
Oleksy
3;6 3;6
Lisowski
6;4 0;6 (5;10)
Borkowski
6;7 4;6
Dąbrowski
2;6 2;6
Gil
0;6 0;6
Pasoń
2;6 6;2 (9;11)
Walter
2;6 2;6
Berkowicz
0;6 0;6
Berkowicz
6;3 6;1
Gruca
4;6 2;6
Borkowski
6;4 6;2
Biel
6;1 6;0
Fałowska
6;2 6;2
Borkowski
6;1 6;1
Gil
6;1 6;2
Gryzło
4;6 6;2(7;10)
Walter
6;2 6;0
Biel
3;6 4;6
Klimek
1;6 5;7
Berkowicz
4;6 6;0 (10;5)
Gil
1;6 1;6
Oleksy
7;5 6;2
Gruca
5;7 1;6
Grabski
6;3 7;5
Klimek
0;6 3;6
Grabski
7;5 0;6 1;6
Dąbrowski
2;6 0;6
Grabski
6;4 6;0
Grabski
6;1 7;5
Gil
6;1 6;3
Walter
6;1 6;2
Borkowski
6;3 6;3
Czerwiński
2;6 0;6
Berkowicz
4;6 4;6
Biel
6;4 6;3
Czerwiński
6;4 6;2
Fałowska
0;6 5;7
Gruca
2;6 1;6
Borkowski
5;7 4;6
Gil
6;4 2;6 (10;7)
Lisowski
3;6 2;6
Walter
6;3 6;1
Piechowicz
6;4 6;4
Czerwiński
6;0 6;2
Gruca
6;2 6;0
Grabski
6;2 7;6
Gruca
6;3 6;1
Grabski
2;6 1;6
Pasoń
6;2 6;4
Fałowska
3;6 2;6
Kmak
1;6 1;6
Dąbrowski
2;6 2;6
Oleksy
6;3 6;4
Czerwiński
6;7 6;3 (10;8)
Biel
5;7 5;7
Lisowski
6;3 6;2
Zięba
0;6 1;6
Kmak
1;6 0;6
Berkowicz
6;4 6;2
Klimek
6;2 6;1
Lisowski
6;1 6;0
Gryzło
6;3 6;4
Grabski
6;1 7;5
Lisowski
1;6 5;7
Kmak
6;4 7;5
Czerwiński
1;6 3;6
Pasoń
0;6 0;6
Kmak
6;7 3;6
Gruca
1;6 3;6
Kmak
2;6 6;4 (10;6)
Grabski
6;0 7;5
Klimek
1;6 3;6
Dąbrowski
2;6 0;6
Borkowski
4;6 2;6
Borkowski
7;6 3;6 (8;10)
Gryzło
6;1 6;3
Czerwiński
6;1 6;2
Borkowski
6;3 2;6 (8;10)
Pasoń
6;0 6;0 Gil6;3 6;4
Zięba
3;6 1;6
Kmak
4;6 5;7
Grabski
1;6 4;6
Pasoń
1;6 2;6
Berkowicz
2;6 2;6
Fałowska
2;6 1;6
Dąbrowski
6;3 6;4
Oleksy
6;1 3;6 (10;7)
Kmak
3;6 4;6
Lisowski
6;2 6;2
Klimek
5;7 0;6
Kmak
6;1 6;0
Klimek
6;1 6;1
Czerwiński
2;6 4;6
Berkowicz
3;6 4;6
Pasoń
4;6 6;4 (10;8)
Grabski
4;6 6;4 (14;12)
Borkowski
1;6 1;6
Berkowicz
6;2 6;3
Fałowska
1;6 2;6
Kmak
4;6 2;6
Biel
4;6 3;6
Lisowski
0;6 2;6
Pasoń
6;7 7;5 (10;2)
Fałowska
5;7 3;6
Gruca
2;6 4;6
Grabski
0;6 3;6
Walter
6;0 6;0
Gryzło
6;2 4;6 (4;10)
Pasoń
6;2 6;1
Dąbrowski
7;5 6;4
Fałowska
1;6 0;6
Berkowicz
3;6 4;6
Dąbrowski
1;6 3;6
Borkowski
3;6 1;6
Grabski
6;2 6;0
Zięba
0;6 1;6
Pasoń
7;6 6;3
Borkowski
6;0 6;3
Biel
0;6 0;6
Klimek
7;6 5;7 (2;10)
Walter
1;6 2;6
Berkowicz
2;6 6;4 (10;4)
Berkowicz
6;1 6;0
Lisowski
7;6 6;3
Kmak
7;5 6;0
Biel
6;4 6;3
Gryzło
6;4 4;6 (8;10)
Lisowski
6;4 4;6 (12;14)
Grabski
6;2 6;2
Hanula
2;6 6;7
Dąbrowski
5;7 4;6
Kmak
6;3 6;4
Kmak
6;2 6;4
Dąbrowski
6;3 6;4
Lisowski
6;7 3;6
Dąbrowski
3;6 4;6
Dąbrowski
6;2 4;6 (6;10)
Gryzło
6;2 6;1
Gryzło
0;6 0;6
Borkowski
4;6 1;6
Kmak
2;6 3;6
Gil
6;1 6;4
Gil
6;1 6;2
Biel
2;6 2;6
Berkowicz
6;3 6;1
Gil
6;0 6;0
Klimek
6;0 6;0
Zięba
5;7 2;6
Gryzło
3;6 6;2 (10;8)
Dąbrowski
6;2 6;2
Kmak
6;1 6;3
Czerwiński
7;5 6;3
Zięba

II LIGA TENISA ZIEMNEGO – TABELA WYNIKÓW

E. MIKOŚA. BOREKD. ZIĘBAW. DŁUGOPOLSKIP. GAWRYŚA. PAZGANS. SAWICKIM. TYRKIELD. KROKD. ZELEKA. JANIKM. JABŁOŃSKIK. FAŁOWSKIP. FAŁOWSKIT. CIASTOŃR. GUCWAK. GOLONKAK. KULIGK. CELEWICZM. GÓRNICKIB. KOSECKID. KMAK
1:6 1:6
Kulig
6:2 6:3
Fałowski P.
4:6 4:6
Pazgan
1:6 3:6
Kulig
6:3 6:2
Kulig
6:4 6:4
Zięba
1;6 4;6
Zięba
6;4 6;2
Jabłoński
6;1 6;1
Ciastoń
5;7 1;6
Pazgan
6;2 6;4
Jabłoński
6:0 6:0
Golonka
2:6 2:6
Pazgan
2:6 3:6
Borek
6:4 7:6
Gucwa
4:6 6:7
Ciastoń
0:6 0:6
Jabłoński
6:1 6:1
Mikoś
2:6 0:6
Zięba
6;0 6;0
Golonka
0;6 1;6
Zięba
6;3 6;2
Kosecki
3;6 2;6
Zięba
5:7 6:2 (10:5)
Pazgan
6:2 6:1
Kulig
0;6 2;6
Zięba
6;4 6;2
Gucwa
6:2 6:2
Fałowski K.
1;6 4;6
Tyrkiel
6;3 6;2
Pazgan
6;1 7;6
Zięba
2;6 3;6
Kulig
6;2 4;6 (7;10)
Kosecki
4;6 3;6
Gawryś
1;6 2;6
Kulig
5;7 0;6
Ciastoń
7;5 6;0
Fałowski P.
4;6 2;6
Gawryś
0;6 0;6
Górnicki
1:6 2:6
Zięba
0;6 1;6
Gawryś
6;3 5;7 (6;10)
Kosecki
3;6 7;5 (10;6)
Górnicki
6;2 6;3
Długopolski
6;1 6;2
P. Fałowski
6;3 7;5
Gucwa
6:2 6:0
Celewicz
6;1 6;0
Fałowski P.
6;4 6;3
Jabłoński
6;3 2;6 (12;10)
Kulig
3;6 2;6
Gawryś
6;2 3;6 (10;5)
Borek
6;4 3;6 (7;10)
Borek
0;6 3;6
Zięba
0;6 0;6
Długopolski
4;6 6;2 (10;6)
Gucwa
1;6 4;6
Ciastoń
0;6 2;6
Kosecki
6;1 6;4
K. Fałowski
6;4 2;6 (6;10)
Jabłoński
0;6 0;6
Ciastoń
6:1 6:3
Długopolski
7;5 0;6 (6;10)
Jabłoński
6;4 6;3
Ciastoń
6;0 6;2
P. Fałowski
6;0 6;0
Golonka
2;6 1;6
Janik
2;6 6;3 (5;10)
Tyrkiel
6;3 6;2
Mikoś
7;6 6;1
Zelek
6;0 6;1
Celewicz
7;5 6;1
Zelek
4;6 6;4 (6;10)
Mikoś
6;1 6;1
Kosecki
4;6 6;4 (10;7)
Tyrkiel
4;6 0;6
Kosecki
0;6 6;7
Kulig
4;6 2;6
Tyrkiel
3;6 4;6
Jabłoński
1;6 0;6
Długopolski
6;0 6;0
Golonka
3;6 5;7
Borek
0;6 0;6
Kosecki
3:6 2:6
Gawryś
1;6 2;6
Górnicki
6;1 6;2
Celewicz
4;6 4;6
Ciastoń
6;0 6;1
Jabłoński
0;6 3;6
Tyrkiel
6;2 0;6 (10;6)
Długopolski
6;0 6;1
Kosecki
1;6 1;6
Tyrkiel
4;6 4;6
Zięba
7:5 2:6 (5:10)
Borek
0;6 0;6
Janik
6;1 6;1
Długopolski
6;2 6;0
Kosecki
6;7 1;6
Długopolski
6;2 6;1
Mikoś
6;4 6;3
K. Fałowski
1;6 0;6
Kosecki
0;6 1;6
Kulig
6;4 6;4
Kosecki
0;6 1;6
Kulig
0;6 0;6
Kulig
3;6 6;2 (10:12)
Pazgan
1;6 2;6
Kulig
2;6 7;6 (10;8)
Długopolski
6;4 6;0
Zelek
6;2 2;6 (10;6)
Tyrkiel
3;6 3;6
Długopolski
5;7 6;1 (5;10)
Zięba
6;0 6;3
Zelek
2;6 6;0 (6;10)
Borek
3;6 7;6 (12;10)
Janik
3;6 2;6
Tyrkiel
0;6 0;6
Jabłoński
6;2 6;2
Zelek
7;5 6;4
Kmak
6;1 6;2
K. Fałowski
6;3 6;4
Górnicki
5;7 6;0 (10;6)
Celewicz
1;6 2;6
Zelek
1;6 2;6
Mikoś
6;3 0;6 (5;10)
Kulig
6;4 6;1
Mikoś
0;6 0;6
Kmak
6;1 6;2
K. Fałowski
6;3 1;6 (7;10)
Długopolski
6;2 6;2
Jabłoński
6;0 6;0
Golonka
7;5 6;2
Zięba
2;6 2;6
Krok
6;2 6;4
Jabłoński
6;4 6;4
Gawryś
6;2 6;3
Jabłoński
6;1 6;2
P. Fałowski
6;3 2;6 (10;8)
Kosecki
2;6 6;2 (6;10)
Kmak
6;3 6;4
Długopolski
2;6 2;6
Tyrkiel
6;3 6;7 (10;12)
Gawryś
0;6 6;4 (10;6)
Zięba
1;6 2;6
Długopolski
0;6 0;6
Tyrkiel
4;6 3;6
Górnicki
5;7 5;7
Kosecki
0;6 0;6
Zięba
6;2 6;3
Zelek
3;6 2;6
Kmak
1;6 5;7
Zięba
3;6 7;6 (5;10)
Kulig
6;3 6;2
Celewicz
6;1 6;0
Ciastoń
4;6 6;3 (10;7)
Krok
6;0 6;2
Długopolski
6;0 6;0
Janik
6;0 6;2
K. Fałowski
4;6 3;6
Kmak
6;4 4;6 (7;10)
Krok
6;3 6;4
Celewicz
4;6 5;7
Krok
2;6 4;6
Janik
3;6 2;6
Tyrkiel
1;6 2;6
Gawryś
1;6 2;6
Zięba
5;7 6;7
Pazgan
0;6 0;6
Długopolski
3;6 6;0 (10;5)
Ciastoń
3;6 4;6
Krok
3;6 4;6
Janik
1;6 1;6
Tyrkiel
5;7 4;6
Krok
4;6 1;6
Gucwa
6;2 6;3
K. Fałowski
6;0 4;6 (6;10)
Jabłoński
2;6 3;6
Kmak
6;3 6;0
Długopolski
3;6 4;6
Długopolski
6;0 6;3
Mikoś
6;4 7;5
Janik
3;6 4;6
Zięba
2;6 6;4 (10;7)
Kosecki
0;6 2;6
Gawryś
2;6 2;6
Kmak
1;6 1;6
Krok
0;6 1;6
Tyrkiel
6;3 6;7 (10;5)
Kosecki
1;6 3;6
Tyrkiel
3;6 0;6
Tyrkiel
6;1 6;0
K. Fałowski
6;2 6;2
P. Fałowski
6;4 4;6 (10;6)
Sawicki
4;6 3;6
Kmak
6;1 6;2
Ciastoń
6;2 6;7 (8;10)
Górnicki
6;3 6;2
Sawicki
1;6 1;6
Krok
6;0 6;0
P. Fałowski
6;2 6;2
Mikoś
6;0 6;0
Sawicki
2;6 3;6
Długopolski
0;6 1;6
Kmak
0;6 5;7
Jabłoński
1;6 0;6
Mikoś
6;0 6;1
P. Fałowski
3;6 2;6
Kosecki
2;6 0;6
Krok
6;2 4;6 (7;10)
Jabłoński
6;0 6;1
Fałowski K.
4;6 2;6
Pazgan
4;6 1;6
Gawryś
7;5 1;6 (10;5)
Borek
3;6 6;4 (10;12)
Kosecki
6;0 6;3
Ciastoń
7;5 6;0
Ciastoń
6;3 6;2
K. Fałowski
6;2 6;3
Jabłoński
6;4 2;6 (10;7)
Celewicz
2;6 4;6
Borek
2;6 3;6
Borek
0;6 1;6
Zięba
5;7 0;6
Pazgan
6;0 6;0
Golonka
3;6 2;6
Ciastoń
2;6 6;4 (10;7)
Janik
6;4 6;3
Pazgan
7;5 6;7 (6;10)
Jabłoński
6;0 6;3
Kulig
6;1 6;4
Sawicki
6;1 6;2
K. Fałowski
6;3 1;6 (11;9)
Tyrkiel
6;4 5;7 (10;7)
Jabłoński
6;1 6;4
Sawicki
6 ;1 6;1
Pazgan
6;7 1;6
Kmak
0;6 1;6
Kmak
3;6 3;6
Zięba
2;6 2;6
Pazgan
2;6 5;7
Jabłoński
6;0 6;1
Gucwa
4;6 6;2 (7;10)
Janik
3;6 2;6
Kmak
6;4 6;3
Borek
5;7 6;1 (5;10)
Janik
1;6 6;7
Krok
3;6 6;1 (10;7)
Celewicz
4;6 6;1 (7;10)
Krok
6;2 6;2
Fałowski P.
6;3 6;0
Górnicki
6;4 1;6 (10;7)
Gawryś
6;2 0;6 (10;7)
Pazgan
2;6 2;6
Górnicki
3;6 6;3 (7;10)
Celewicz
2;6 0;6
Krok
0;6 3;6
Gawryś
6;0 7;6
Janik
6;3 3;6 (10;7)
K. Fałowski
6;3 4;6 (12;10)
Długopolski
6;3 6;4
Ciastoń
6;0 6;0
Golonka
6;3 6;3
Mikoś
6;1 6;1
Kosecki
7;5 7;6
Gucwa
6;1 6;3
Celewicz
6;2 6;0
Górnicki
3;6 4;6
Tyrkiel
6;0 7;5
P. Fałowski
2;6 0;6
Zięba
6;3 6;2
Celewicz
6;1 6;2
Celewicz
2;6 0;6
Krok
7;6 6;1
Janik
6;1 7;5
Górnicki
3;6 4;6
Krok
2;6 6;4 (10;5)
Kmak
2;6 6;0 (7:10)
Janik
3;6 6;1 (9;11)
Gawryś
6;2 6;0
P. Fałowski
7;5 1;6 (10;5)
Borek
2;6 3;6
Krok
3;6 4;6
Kmak
0;6 0;6
Jabłoński
3;6 6;2 (8;10)
Pazgan
6;2 4;6 (5;10)
Gawryś
5;7 2;6
Kmak
6;0 6;0
Golonka
3;6 6;1 (10;4)
Pazgan
6;3 1;6 (4;10)
Gawryś
6;3 6;4
Ciastoń
6;2 6;0
K. Fałowski
6;2 7;5
Ciastoń
3;6 4;6
Tyrkiel
0;6 3;6
Borek
6;3 6;2
Celewicz
6;3 6;4
Janik
6;3 6;4
Pazgan
6;4 6;1
Borek
6;4 6;2
Mikoś
6;3 5;7 (10;7)
Zięba
6;4 6;4
Kulig
4;6 7;5 (7;10)
Pazgan
6;1 1;6 (10;2)
Długopolski
4;6 3;6
Krok
7;5 7;5
Gucwa
6;0 6;1
P. Fałowski
3;6 0;6
Gawryś
6;3 ;6;4
Janik
6;0 6;0
Sawicki
2;6 3;6
Tyrkiel
1;6 1;6
Gawryś
6;3 6;3
K. Fałowski
1;6 6;1 (2;10)
Ciastoń
6;0 6;1
Golonka
6;0 6;0
Kulig
3;6 7;5 (7;10)
Tyrkiel
6;2 6;3
Kulig
5;7 7;6 (10;6)
Mikoś

I LIGA TENISA ZIEMNEGO

MiejsceNazwiskoPUNKTYROZEGRANE MECZE
1DĄBROWSKI4415
2KMAK3714
3STANEK3313
4GRABSKI3015
5LISOWSKI2915
6CZERWIŃSKI2715
7WALTER2515
8GRYZŁO2515
9GRUCA2015
9BORKOWSKI2015
11PIECHOWICZ1714
12GIL1613
12HANULA1515
14KĄDZIOŁKA1115
15TYRKIEL511
16ZIĘBA18

II LIGA TENISA ZIEMNEGO

MiejsceNazwiskoPUNKTYROZEGRANE MECZE
1KLIMEK4516
2GAWRYŚ4116
3BOREK3716
4JANIK3616
5PAZGAN A.3415
6ZIĘBA3016
7SAWICKI2914
8DŁUGOPOLSKI2716
9NAJDUCH2416
10MIKOŚ2216
11LEDNIOWSKI D.2216
12SADOWSKI2015
13GRZEGORCZYK1315
13ZELEK D.1315
15FAŁOWSKI P.416
16FAŁOWSKI K.316
17SEKUŁA M.216

I LIGA TENISA ZIEMNEGO – TABELA WYNIKÓW

BORKOWSKIGILZIĘBATYRKIELGRUCAHANULASTANEKGRABSKIGRYZŁOLISOWSKIKĄDZIOŁKAPIECHOWICZDĄBROWSKIWALTERKMAKCZERWIŃSKI
7:5 3:6 (5:10) Gil1:6 2:6 Dąbrowski0:6 3:6 Dąbrowski3:6 7:6 (4:10) Kądziołka6:3 6:2 Kądziołka2:6 4:6 Lisowski6:1 6:2 Piechowicz6:0 6:3 Czerwiński7:6 7:5 Tyrkiel6:2 6:4 Hanula6:3 6:7 (10:4) Tyrkiel1:6 2:6 Stanek6:1 6:2 Gil6:3 7:5 Zięba6:3 6:1 Tyrkiel6:4 6:2 Walter
5:7 7:6 (7:10) Lisowski5:7 6:3 (10:5) Borkowski3:6 5:7 Walter3:6 6:3 (9:11) Gil4:6 6:7 Walter1:6 1:6 Grabski7:5 6:2 Borkowski6:1 6:1 Hanula6:4 2:6 (1:10) Piechowicz7:5 6:7 (10:7) Borkowski3:6 2:6 Gruca3:6 0:6 Borkowski6:0 6:3 Zięba6:4 7:6 Gruca7:5 6:1 Piechowicz0:6 3:6 Grabski
6:1 6:3 Zięba6:3 3:6 (11:9) Tyrkiel1:6 3:6 Borkowski3:6 3:6 Walter1:6 4:6 Dąbrowski6:1 6:3 Piechowicz6:2 6:1 Gruca6:1 4:6 (2:10) Gryzło1:6 6:4 ( 10:2)6:0 6:3 Kądziołka0:6 3:6 Lisowski4:6 6:2 (10:1) Gryzło6:1 6:4 Gruca4:6 2:6 Czerwiński7:6 3:6 10:4 Lisowski3:6 6:3 (6:10) Lisowski
5:7 2:6 Stanek3:6 7:5 (7:10) Gruca1:6 4:6 Kądziołka2:6 2:6 Liskowski2:6 1:6 Stanek6:2 6:2 Tyrkiel6:4 7:5 Tyrkiel6:3 1:6 (8:10) Stanek4:6 4:6 Gil6:2 6:2 Tyrkiel6:1 6:4 Zięba1:6 3:6 Hanula6:2 6:4 Walter6:3 6:3 Tyrkiel3:6 6:3 7:10 Grabski7:6 6:3 Borkowski
2:6 4:6 Gruca2:6 2:6 Lisowski6:4 3:6 (8:10) Gruca6:7 5:7 Gryzło6:2 6:4 Borkowski6:3 6:2 Zięba3:6 6:1 (10:8) Grabski4:6 7:5 (10:6) Walter6:1 6:1 Zięba6:2 6:2 Gil2:6 1:6 Walter0:6 4:6 Kądziołka7:5 6:4 Borkowski6:2 6:1 Kądziołka6:0 6:1 Kądziołka4:6 6:4 (11:9) Gil
6:3 6:0 Piechowicz6:4 6:4 Gryzło3:6 2:6 Hanula2:6 2:6 Hanula6:3 7:5 (10:7) Gil5:7 6:4 (11:9) Gil6:7 6:4 10:8 Lisowski6:2 6:2 Kądziołka6:2 2:6 10:3 Borkowski6:3 3:6 (10:6) Czerwiński6:3 3:6 (10:7) Gil1:6 4:6 Gruca6:1 6:2 Lisowski6:1 2:6 (10:7) Lisowski6:4 6:2 Gryzło6:1 7:6 Gruca
6:7 3:6 Czerwiński3:6 6:3 (7:10) Kądziołka1:6 1:6 Gryzło0:6 4:6 Gruca4:6 6:3 (10:8) Zięba4:6 6:4 12:14 Borkowski6:2 7:5 Kądziołka6:3 3:6 10:7 Kmak6:4 6:3 Czerwiński6:2 6:3 Gruca3:6 3:6 Borkowski5:7 1:6 Kamk6:3 6:1 Kądziołka6:4 5:7 (6:10) Grabski6:2 6:3 Borkowski4:6 3:6 Gryzło
6:3 6:3 Kądziołka7:5 4:6 (9:11) Hanula3:6 0:6 Lisowski4:6 5:7 Stanek2:6 3:6 Lisowski6:4 6:7 6:10 Gryzło6:3 6:3 Hanula6:1 6:0 Tyrkiel4:6 7:6 10:6 Hanula 6:3 6:0 Zięba6:0 6:4 Piechowicz0:6 2:6 Czerwiński6:3 6:2 Czerwiński6:3 6:2 Gil7:6 6:1 Czerwiński3:6 2:6 Dąbrowski
5:7 3:6 Dąbrowski4:6 6:4 (9:11) Czerwiński3:6 1:6 Kmak6:0 6:4 Tyrkiel3:6 3:6 Stanek6:4 6:0 Czerwiński6:3 3:6 10:3 Lisowski4:6 2:6 Kmak2:6 6:1 (7:10) Walter3:6 1:6 Dąbrowski2:6 1:6 Dąbrowski6:2 6:1 Piechowicz2:6 4:6 Piechowicz6:2 6:1 Gruca6:0 6:2 Piechowicz
2:6 6:2 3:10 Gryzło3:6 2:6 Walter1:6 0:6 Grabski1:6 6:7 Czerwiński5:7 5:7 Czerwiński6:2 7:6 Walter4:6 2:6 Piechowicz4:6 5:7 Lisowski1:6 2:6 Dąbrowski2:6 5:7 Stanek6:4 6:2 Grabski6:2 6:1 Hanula2:6 6:7 Stanek6:2 6:2 Walter6:3 6:4 Kądziołka
6:4 4:6 14:12 hanula3:6 6:2 8:10 Stanekv/o Borkowski6:1 6:4 Piechowicz2:6 1:6 Dąbrowski4:6 4:6 Gryzło6:2 6:2 Gruca6:2 7:5 Kądziołka7:6 4:6 8:10 Stanek2:6 2:6 Grabski6:2 6:4 Walter6:4 6:1 Gryzło2:6 4:6 Dąbrowski6:1 6:1 Hanula4:6 0:6 Stanek
2:6 3:6 Kmak4:6 6:3 7:10 Grabskiv/o Dąbrowski2:6 1:6 Kmak2:6 6:3 10:7 Kądziołka6:3 2:6 10:8 Gil3:6 6:3 10:6 Borkowski6:4 6:4 Stanek6:7 6:3 4:10 Kamk0:6 1:6 Kądziołka6:0 6:3 LisowskiV/O Tyrkiel2:6 2:6 KmakV/O Stanek6:7 1:6 Kmak
6:7 6:1 10:7 Walterv/o Piechowicz2:6 2:6 Grabski6:7 4:6 Grucav/o Kmak6:4 3:6 10:7 Gil4:6 1:6 Dąbrowski3:6 6:3 3:10 Grabski3:6 4:6 CzerwińskiV/O TyrkielV/O Stanek7:6 1:6 7:10 BorkowskiV/O Zięba7:5 7:5 Hanula
6:3 3:6 6:10 Grabskiv/o Czerwiński7:6 6:4 Hanula1:6 1:6 Kmakv/o Dąbrowski1:6 1:6 Dąbrowski2:6 5:7 Walter6:4 7:5 Gryzło2:6 5:7 Gryzło6:1 6:1 Grabski6:2 7:5 Gryzło7:5 2:6 4:10 DąbrowskiV/O Tyrkiel
V/O Tyrkiel5:7 4:6 Gryzło7:5 6:4 Gruca0:6 3:6 Piechowicz6:2 3:6 7:10 Hanula5:7 6:2 10:4 Kmak

II LIGA TENISA ZIEMNEGO – TABELA WYNIKÓW

BOREKZIĘBAMIKOŚFAŁOWSKI P.FAŁOWSKI K.DŁUGOPOLSKIGAWRYŚGRZEGORCZYKNAJDUCHKLIMEKSADOWSKISAWICKIJANIKLEDNIOWSKIZELEKPAZGANSEKUŁA
6:3 6:3 Grzegorczyk6:2 6:0 Sadowski6:7 6:1(10:7) Zięba4:6 6:3 (7:10) Fałowski Kamil6:4 3:6 (10:7) Fałowski Piotr3:6 2:6 Gawryś6:3 6:2 Dłogopolski3:6 3:6 Borek6:0 6:0 Fałowski Piotr6:0 6:0 K. Fałowski2:6 0:6 Zięba6:1 6:0 P. Fałowski6:4 6:0 Zięba6:3 6:4 Zelek3:6 4:6 Ledniowski6:4 6:2 Sekuła4:6 2:6 Pazgan
6:2 6:3 Zięba2:6 3:6 Borek1:6 3:6 Borek2:6 1:6 Sadowski1:6 5:7 Grzegorczyk6:3 6:4 Grzegorczyk6:1 6:4 Zięba6:1 7:5 Fałowski Kamil6:1 6:4 Fałowski Kamil6:2 6:2 Janik6:2 6:1 Fałowski Piotr6:0 6:1 K. Fałowski2:6 2:6 Klimek6:2 3:6 (7:10) Zięba6:4 6:2 Fałowski Kamil7:5 6:3 Długopolski4:6 6:1 (10:5) Fałowski kamil
6:0 6:0 Sadowski4:6 2:6 Janik6:1 6:1 Fałowski piotr0:6 0:6 Najduch1:6 4:6 Najduch6:0 6:3 Sadowski6:3 6:4 Sadowski3:6 4:6 Długopolski4:6 3:6 Borek6:3 6:2 Długopolski6:3 6:1 Grzegorczyk7:5 6:3 Długopolski6:0 6:1 Grzegorczyk3:6 6:3 (5:10) Pazgan3:6 4:6 Sadowski6:3 3:6 (10:5) Ledniowski1:6 3:6 Grzegorczyk
6:4 6:3 Najduch6:3 6:3 Długopolski4:6 0:6 Janik1:6 0:6 Sawicki0:6 0:6 Klimek3:6 3:6 Zięba6:2 6:4 Janik3:6 1:6 Sadowski6:3 6:4 Sadowski6:1 6:7 (10:4) Grzegorczyk0:6 3:6 Długopolski6:2 7:6 Grzegorczyk6:0 6:0 Fałowski7:6 1:6 7:10 Długopolski2:6 0:6 Pazgan6:7 5:7 Gawryś0:6 2:6 Mikoś
6:1 6:3 Mikoś7:6 1:6(7:10) Mikoś6:7 0:6 Gawryś0:6 0:6 Janik1:6 0:6 Sadowski3:6 2:6 Klimek7:6 6:0 Mikoś0:6 1:6 Janik1:6 1:6 Janik6:4 7:5 Sawicki6:1 6:0 K. Fałowski4:6 5:7 Klimek6:1 6:4 Długopolski6:3 4:6 10:6 Sadowski4:6 1:6 Długopolski6:1 6:3 Janik3:6 1:6 Długopolski
7:5 0:6 (10:4) Długopolski1:6 4:6 Gawryś6:0 6:2 Sekuła0:6 0:6 Zięba0:6 1:6 Sawicki1:6 4:6 Janik6:1 6:0 Fałowski Piotr1:6 7:6 (4:10) Klimek4:6 2:6 Długopolski6:0 6:0 Fałowski Piotr3:6 4:6 Gawryś6:4 2:6 10:7 Zięba6:0 6:0 Fałowski Kamil6:2 6:1 Piotr Fałowski4:6 2:6 Klimek6:2 6:0 Zelek1:6 4:6 Borek
4:6 4:6 Sawicki6:0 6:0 Fałowski Piotr6:1 6:2 Kamil Fałowski1:6 1:6 Mikoś0:6 0:6 Artur Janik5:7 3:6 Sawicki6:2 6:1 Grzegorczyk3:6 2:6 Zięba1:6 0:6 Zięba6:4 4:6 8:10 Zięba3:6 4:6 Najduch0:6 5:7 Janik2:6 4:6 Gawryś1:6 6:7 Gawryś6:3 6:2 Piotr Fałowski6:1 6:0 Kamil Fałowski4:6 3:6 Zięba
6:1 6:3 Fałowski Kamil6:2 6:3 Grzegorczyk7:5 6:3 Grzegorczyk1:6 0:6 Długopolski6:4 1:6 (5:10) Sekuła5:7 6:0 (4:10) Borek6:2 6:0 Kamil Fałowski2:6 6:7 Sawicki2:6 4:6 1:10 Mikoś6:4 6:2 Zelek6:3 3:6 (4:10) Janik6:2 6:1 Sadowski6:4 6:0 Mikoś5:7 6:3 5:10 Grzegorczyk2:6 0:6 Zięba6:1 6:2 Sadowskiv/o Zelek
6:1 6:3 Fałowski Piotr2:6 6:6 (10:7) Ledniowski6:2 4:6 10:1 Najduch1:6 0:6 Gawryś4:6 2:6 Zelek5:7 3:6 Pazgan6:1 7:6 Ledniowski6:1 6:3 Sekuła4:6 4:6 Pazgan6:0 6:4 Sadowski6:3 6:4 Zelek6:3 6:3 Ledniowski3:6 6:3 (10:4) Sadowski3:6 3:6 Sawicki4:6 3:6 Borek4:6 4:6 Borekv/o Ledniowski
6:1 3:6 10:5 Janik4:6 6:2 (7:10) Sawicki4:6 3:6 Sadowski0:6 0:6 Klimek1:6 0:6 Pazgan6:1 6:0 Fałowski Piotr7:6 7:5 Pazgan6:3 6:2 Piotr Fałowski6:4 6:4 Zelek6:2 6:2 Pazgan1:6 2:6 Pazgan3:6 1:6 Gawryś1:6 3:6 Pazgan3:6 3:6 Mikoś4:6 4:6 Najduch6:4 6:4 Najduchv/o Janik
6:1 6:4 Sekuła3:6 6:4 10:8 Klimek4:6 4:6 Pazgan1:6 3:6 Borek1:6 3:6 Borek6:4 6:1 Zelek3:6 2:6 Klimek1:6 2:6 Gawryś3:6 5:7 Klimek6:3 6:2 Gawryś0:6 4:6 Klimek6:4 6:4 Borek6:1 6:1 Najduch6:7 4:6 Klimek2:6 6:2 2:10 Gawryś2:6 2:6 Klimekv/o Sawicki
6:4 6:4 Pazgan6:0 6:1 Kamil Fałowski6:3 6:3 Ledniowski3:6 2:6 Grzegorczyk0:6 1:6 Zięba6:3 6:1 Sekuła6:2 2:6 10:2 Zelek5:7 3:6 Mikoś4:6 2:6 Ledniowski6:3 7:5 Najduch3:6 6:4 6:10 LedniowskiV/O Sekuła1:6 6:3 5:10 Borek0:6 1:6 Janik2:6 2:6 Mikoś6:4 6:4 Mikośv/o Sadowski
6:4 6:3 Zelek6:4 6:3 Sekuła6:2 6:2 Zelek3:6 2:6 Zelek1:6 2:6 Mikoś6:7 6:1 10:7 Ledniowski6:3 6:1 Sawicki7:5 3:6 10:5 LedniowskiV/O Mikoś6:2 6:2 Borek6:4 6:3 Mikoś2:6 3:6 Najduch6:0 7:5 Sawicki6:0 6:0 Fałowski Kamil6:2 6:4 Grzegorczyk6:4 6:2 Ziębav/o Klimek
2:6 2:6 Klimek6:1 6:0 Najduchv/o Długopolski2:6 1:6 Ledniowski0:6 2:6 Gawryś6:4 6:2 Najduch6:1 4:6 11:9 Borek4:6 7:5 3:10 PazganV/O Sekuła7:6 6:4 Ledniowski2:6 1:6 SawickiV/O Mikoś6:0 6:1 Ledniowski6:4 6:2 Najduch2:6 0:6 Janik6:1 6:3 Piotr Fałowskiv/o Najduch
1:6 6:4 9:11 Gawryś6:2 6:0 Zelekv/o Sawicki1:6 3:6 Pazgan1:6 1:6 Długopolski6:1 6:1 Fałowski KamilV/O Sekuła2:6 4:6 Zelek3:6 6:1 10:5 GawryśV/O MikośV/O Sekuła6:2 6:0 ZelekV/O SekułaV/O Sekuła6:4 5:7 10:3 Grzegorczykv/o Gawryś
4:6 2:6 Pazganv/o KlimekV/O Sekuła0:6 0:6 LedniowskiV/O Mikoś6:3 1:6 5:10 Najduch6:3 6:2 SawickiV/O SekułaV/O Sekułav/o Fałowski Piotr