18 307 00 22 info@jstenis.pl ul. Łączna 6a Pon-Pt: 7:00-22:00, Sb-Nd: 8:00-20:00

Tabela ligowa tenisa

kliknij i przejdź do odpowiedniej sekcji:

I LIGA TENISA ZIEMNEGO

MiejsceNazwiskoPUNKTYROZEGRANE MECZE
1STANEK3012
1DĄBROWSKI3010
3KMAK2710
4LISOWSKI2614
5GRABSKI2311
6CZERWIŃSKI2113
7GRYZŁO1912
8WALTER1511
9GRUCA1412
10GIL1211
10HANULA1210
12BORKOWSKI1111
12PIECHOWICZ1112
14KĄDZIOŁKA814
15TYRKIEL210
16ZIĘBA18

II LIGA TENISA ZIEMNEGO

MiejsceNazwiskoPUNKTYROZEGRANE MECZE
1KLIMEK3613
2GAWRYŚ3513
3BOREK3414
3PAZGAN A.3415
5ZIĘBA3016
6JANIK2713
7DŁUGOPOLSKI2415
8SAWICKI2311
9SADOWSKI1714
10MIKOŚ1611
11NAJDUCH1311
11GRZEGORCZYK1313
13LEDNIOWSKI D.129
14ZELEK D.711
15FAŁOWSKI K.314
16SEKUŁA M.27
17FAŁOWSKI P.114

I LIGA TENISA ZIEMNEGO – TABELA WYNIKÓW

BORKOWSKIGILZIĘBATYRKIELGRUCAHANULASTANEKGRABSKIGRYZŁOLISOWSKIKĄDZIOŁKAPIECHOWICZDĄBROWSKIWALTERKMAKCZERWIŃSKI
7:5 3:6 (5:10) Gil1:6 2:6 Dąbrowski0:6 3:6 Dąbrowski3:6 7:6 (4:10) Kądziołka6:3 6:2 Kądziołka2:6 4:6 Lisowski6:1 6:2 Piechowicz6:0 6:3 Czerwiński7:6 7:5 Tyrkiel6:2 6:4 Hanula6:3 6:7 (10:4) Tyrkiel1:6 2:6 Stanek6:1 6:2 Gil6:3 7:5 Zięba6:3 6:1 Tyrkiel6:4 6:2 Walter
5:7 7:6 (7:10) Lisowski5:7 6:3 (10:5) Borkowski3:6 5:7 Walter3:6 6:3 (9:11) Gil4:6 6:7 Walter1:6 1:6 Grabski7:5 6:2 Borkowski6:1 6:1 Hanula6:4 2:6 (1:10) Piechowicz7:5 6:7 (10:7) Borkowski3:6 2:6 Gruca3:6 0:6 Borkowski6:0 6:3 Zięba6:4 7:6 Gruca7:5 6:1 Piechowicz0:6 3:6 Grabski
6:1 6:3 Zięba6:3 3:6 (11:9) Tyrkiel1:6 3:6 Borkowski3:6 3:6 Walter1:6 4:6 Dąbrowski6:1 6:3 Piechowicz6:2 6:1 Gruca6:1 4:6 (2:10) Gryzło1:6 6:4 ( 10:2)6:0 6:3 Kądziołka0:6 3:6 Lisowski4:6 6:2 (10:1) Gryzło6:1 6:4 Gruca4:6 2:6 Czerwiński7:6 3:6 10:4 Lisowski3:6 6:3 (6:10) Lisowski
5:7 2:6 Stanek3:6 7:5 (7:10) Gruca1:6 4:6 Kądziołka2:6 2:6 Liskowski2:6 1:6 Stanek6:2 6:2 Tyrkiel6:4 7:5 Tyrkiel6:3 1:6 (8:10) Stanek4:6 4:6 Gil6:2 6:2 Tyrkiel6:1 6:4 Zięba1:6 3:6 Hanula6:2 6:4 Walter6:3 6:3 Tyrkiel3:6 6:3 7:10 Grabski7:6 6:3 Borkowski
2:6 4:6 Gruca2:6 2:6 Lisowski6:4 3:6 (8:10) Gruca6:7 5:7 Gryzło6:2 6:4 Borkowski6:3 6:2 Zięba3:6 6:1 (10:8) Grabski4:6 7:5 (10:6) Walter6:1 6:1 Zięba6:2 6:2 Gil2:6 1:6 Walter0:6 4:6 Kądziołka7:5 6:4 Borkowski6:2 6:1 Kądziołka6:0 6:1 Kądziołka4:6 6:4 (11:9) Gil
6:3 6:0 Piechowicz6:4 6:4 Gryzło3:6 2:6 Hanula2:6 2:6 Hanula6:3 7:5 (10:7) Gil5:7 6:4 (11:9) Gil6:7 6:4 10:8 Lisowski6:2 6:2 Kądziołka6:2 2:6 10:3 Borkowski6:3 3:6 (10:6) Czerwiński6:3 3:6 (10:7) Gil1:6 4:6 Gruca6:1 6:2 Lisowski6:1 2:6 (10:7) Lisowski6:4 6:2 Gryzło6:1 7:6 Gruca
6:7 3:6 Czerwiński3:6 6:3 (7:10) Kądziołka1:6 1:6 Gryzło0:6 4:6 Gruca4:6 6:3 (10:8) Zięba4:6 6:4 12:14 Borkowski6:2 7:5 Kądziołka6:3 3:6 10:7 Kmak6:4 6:3 Czerwiński6:2 6:3 Gruca3:6 3:6 Borkowski5:7 1:6 Kamk6:3 6:1 Kądziołka6:4 5:7 (6:10) Grabski6:2 6:3 Borkowski4:6 3:6 Gryzło
6:3 6:3 Kądziołka7:5 4:6 (9:11) Hanula3:6 0:6 Lisowski4:6 5:7 Stanek2:6 3:6 Lisowski6:4 6:7 6:10 Gryzło6:3 6:3 Hanula6:1 6:0 Tyrkiel4:6 7:6 10:6 Hanula 6:3 6:0 Zięba6:0 6:4 Piechowicz0:6 2:6 Czerwiński6:3 6:2 Czerwiński6:3 6:2 Gil7:6 6:1 Czerwiński3:6 2:6 Dąbrowski
5:7 3:6 Dąbrowski4:6 6:4 (9:11) Czerwiński3:6 1:6 Kmak6:0 6:4 Tyrkiel3:6 3:6 Stanek6:4 6:0 Czerwiński6:3 3:6 10:3 Lisowski4:6 2:6 Kmak2:6 6:1 (7:10) Walter3:6 1:6 Dąbrowski2:6 1:6 Dąbrowski6:2 6:1 Piechowicz2:6 4:6 Piechowicz6:2 6:1 Gruca6:0 6:2 Piechowicz
2:6 6:2 3:10 Gryzło3:6 2:6 Walter1:6 0:6 Grabski1:6 6:7 Czerwiński5:7 5:7 Czerwiński6:2 7:6 Walter4:6 2:6 Piechowicz4:6 5:7 Lisowski1:6 2:6 Dąbrowski2:6 5:7 Stanek6:4 6:2 Grabski6:2 6:1 Hanula2:6 6:7 Stanek6:2 6:2 Walter6:3 6:4 Kądziołka
6:4 4:6 14:12 hanula3:6 6:2 8:10 Stanek6:1 6:4 Piechowicz2:6 1:6 Dąbrowski4:6 4:6 Gryzło6:2 6:2 Gruca6:2 7:5 Kądziołka7:6 4:6 8:10 Stanek2:6 2:6 Grabski6:2 6:4 Walter6:4 6:1 Gryzło2:6 4:6 Dąbrowski4:6 0:6 Stanek
2:6 3:6 Kmak2:6 1:6 Kmak6:3 2:6 10:8 Gil6:4 6:4 Stanek6:7 6:3 4:10 Kamk0:6 1:6 Kądziołka6:0 6:3 Lisowski2:6 2:6 Kmak6:7 1:6 Kmak
2:6 2:6 Grabski4:6 1:6 Dąbrowski3:6 6:3 3:10 Grabski3:6 4:6 Czerwiński7:5 7:5 Hanula
6:4 7:5 Gryzło2:6 5:7 Gryzło
0:6 3:6 Piechowicz

II LIGA TENISA ZIEMNEGO – TABELA WYNIKÓW

BOREKZIĘBAMIKOŚFAŁOWSKI P.FAŁOWSKI K.DŁUGOPOLSKIGAWRYŚGRZEGORCZYKNAJDUCHKLIMEKSADOWSKISAWICKIJANIKLEDNIOWSKIZELEKPAZGANSEKUŁA
6:3 6:3 Grzegorczyk6:2 6:0 Sadowski6:7 6:1(10:7) Zięba4:6 6:3 (7:10) Fałowski Kamil6:4 3:6 (10:7) Fałowski Piotr3:6 2:6 Gawryś6:3 6:2 Dłogopolski3:6 3:6 Borek6:0 6:0 Fałowski Piotr6:0 6:0 K. Fałowski2:6 0:6 Zięba6:1 6:0 P. Fałowski6:4 6:0 Zięba6:3 6:4 Zelek3:6 4:6 Ledniowski6:4 6:2 Sekuła4:6 2:6 Pazgan
6:2 6:3 Zięba2:6 3:6 Borek1:6 3:6 Borek2:6 1:6 Sadowski1:6 5:7 Grzegorczyk6:3 6:4 Grzegorczyk6:1 6:4 Zięba6:1 7:5 Fałowski Kamil6:1 6:4 Fałowski Kamil6:2 6:2 Janik6:2 6:1 Fałowski Piotr6:0 6:1 K. Fałowski2:6 2:6 Klimek6:2 3:6 (7:10) Zięba6:4 6:2 Fałowski Kamil7:5 6:3 Długopolski4:6 6:1 (10:5) Fałowski kamil
6:0 6:0 Sadowski4:6 2:6 Janik6:1 6:1 Fałowski piotr0:6 0:6 Najduch1:6 4:6 Najduch6:0 6:3 Sadowski6:3 6:4 Sadowski3:6 4:6 Długopolski4:6 3:6 Borek6:3 6:2 Długopolski6:3 6:1 Grzegorczyk7:5 6:3 Długopolski6:0 6:1 Grzegorczyk3:6 6:3 (5:10) Pazgan3:6 4:6 Sadowski6:3 3:6 (10:5) Ledniowski1:6 3:6 Grzegorczyk
6:4 6:3 Najduch6:3 6:3 Długopolski4:6 0:6 Janik1:6 0:6 Sawicki0:6 0:6 Klimek3:6 3:6 Zięba6:2 6:4 Janik3:6 1:6 Sadowski6:3 6:4 Sadowski6:1 6:7 (10:4) Grzegorczyk0:6 3:6 Długopolski6:2 7:6 Grzegorczyk6:0 6:0 Fałowski7:6 1:6 7:10 Długopolski2:6 0:6 Pazgan6:7 5:7 Gawryś0:6 2:6 Mikoś
6:1 6:3 Mikoś7:6 1:6(7:10) Mikoś6:7 0:6 Gawryś0:6 0:6 Janik1:6 0:6 Sadowski3:6 2:6 Klimek7:6 6:0 Mikoś0:6 1:6 Janik1:6 1:6 Janik6:4 7:5 Sawicki6:1 6:0 K. Fałowski4:6 5:7 Klimek6:1 6:4 Długopolski6:3 4:6 10:6 Sadowski4:6 1:6 Długopolski6:1 6:3 Janik3:6 1:6 Długopolski
7:5 0:6 (10:4) Długopolski1:6 4:6 Gawryś6:0 6:2 Sekuła0:6 0:6 Zięba0:6 1:6 Sawicki1:6 4:6 Janik6:1 6:0 Fałowski Piotr1:6 7:6 (4:10) Klimek4:6 2:6 Długopolski6:0 6:0 Fałowski Piotr3:6 4:6 Gawryś6:4 2:6 10:7 Zięba6:0 6:0 Fałowski Kamil6:2 6:1 Piotr Fałowski4:6 2:6 Klimek6:2 6:0 Zelek1:6 4:6 Borek
4:6 4:6 Sawicki6:0 6:0 Fałowski Piotr6:1 6:2 Kamil Fałowski1:6 1:6 Mikoś0:6 0:6 Artur Janik5:7 3:6 Sawicki6:2 6:1 Grzegorczyk3:6 2:6 Zięba1:6 0:6 Zięba6:4 4:6 8:10 Zięba3:6 4:6 Najduch0:6 5:7 Janik2:6 4:6 Gawryś1:6 6:7 Gawryś6:3 6:2 Piotr Fałowski6:1 6:0 Kamil Fałowski4:6 3:6 Zięba
6:1 6:3 Fałowski Kamil6:2 6:3 Grzegorczyk7:5 6:3 Grzegorczyk1:6 0:6 Długopolski6:4 1:6 (5:10) Sekuła5:7 6:0 (4:10) Borek6:2 6:0 Kamil Fałowski2:6 6:7 Sawicki2:6 4:6 1:10 Mikoś6:4 6:2 Zelek6:3 3:6 (4:10) Janik6:2 6:1 Sadowski6:4 6:0 Mikoś5:7 6:3 5:10 Grzegorczyk2:6 0:6 Zięba6:1 6:2 Sadowski
6:1 6:3 Fałowski Piotr2:6 6:6 (10:7) Ledniowski6:2 4:6 10:1 Najduch1:6 0:6 Gawryś4:6 2:6 Zelek5:7 3:6 Pazgan6:1 7:6 Ledniowski6:1 6:3 Sekuła4:6 4:6 Pazgan6:0 6:4 Sadowski6:3 6:4 Zelek6:3 6:3 Ledniowski3:6 6:3 (10:4) Sadowski3:6 3:6 Sawicki4:6 3:6 Borek4:6 4:6 Borek
6:1 3:6 10:5 Janik4:6 6:2 (7:10) Sawicki4:6 3:6 Sadowski0:6 0:6 Klimek1:6 0:6 Pazgan6:1 6:0 Fałowski Piotr7:6 7:5 Pazgan6:3 6:2 Piotr Fałowski6:4 6:4 Zelek6:2 6:2 Pazgan1:6 2:6 Pazgan3:6 1:6 Gawryś1:6 3:6 Pazgan4:6 4:6 Najduch6:4 6:4 Najduch
6:1 6:4 Sekuła3:6 6:4 10:8 Klimek4:6 4:6 Pazgan1:6 3:6 Borek1:6 3:6 Borek6:4 6:1 Zelek3:6 2:6 Klimek1:6 2:6 Gawryś3:6 5:7 Klimek6:3 6:2 Gawryś0:6 4:6 Klimek6:4 6:4 Borek6:1 6:1 Najduch2:6 6:2 2:10 Gawryś2:6 2:6 Klimek
6:4 6:4 Pazgan6:0 6:1 Kamil Fałowski3:6 2:6 Grzegorczyk0:6 1:6 Zięba6:3 6:1 Sekuła6:2 2:6 10:2 Zelek5:7 3:6 Mikoś6:3 7:5 Najduch3:6 6:4 6:10 Ledniowski1:6 6:3 5:10 Borek6:4 6:4 Mikoś
6:4 6:3 Zelek6:4 6:3 Sekuła3:6 2:6 Zelek1:6 2:6 Mikoś6:7 6:1 10:7 Ledniowski6:3 6:1 Sawicki7:5 3:6 10:5 Ledniowski6:2 6:2 Borek6:4 6:3 Mikoś6:0 7:5 Sawicki6:4 6:2 Zięba
2:6 2:6 Klimek6:1 6:0 Najduch2:6 1:6 Ledniowski0:6 2:6 Gawryś6:4 6:2 Najduch4:6 7:5 3:10 Pazgan2:6 1:6 Sawicki6:1 6:3 Piotr Fałowski
6:2 6:0 Zelek1:6 3:6 Pazgan1:6 1:6 Długopolski6:1 6:1 Fałowski Kamil6:4 5:7 10:3 Grzegorczyk
4:6 2:6 Pazgan

Zimowa Liga Tenisowa Akademii Tenisa Chełmiec- Janusz Stanek

Zasady oraz system rozgrywania ligi:

    1. Liga rozgrywana jest w dwóch fazach- faza zasadnicza(każdy z każdym) oraz faza play-off.
    2. Mecze rozgrywamy do 2 wygranych setów, jeśli jest 1:1 to rozgrywany jest super- tiebreak do 10 wygranych punktów.
    3. Po zakończonym meczu, wynik podajemy w recepcji klubu.
    4. Za każdy rozegrany mecz w fazie zasadniczej są odpowiednio przyznawane punkty:
      Wygrana:
      2:0 – 3 punkty (przykład: 6:2 6:4)
      2:1 – 2 punkty (przykład 6:3 4:6 10:8)
      Przegrana:
      1:2 – 1 punkt (przykład 6:2 3:6 7:10)
      0:2 – 0 punktów (przykład 1:6 1:6)
    5. Do fazy Play off awansuję 8 najlepszych zawodników po fazie zasadniczej.
      – o miejscu w tabeli po fazie zasadniczej decyduje ilość zdobytych punktów
      Jeśli po fazie zasadniczej dwóch lub więcej zawodników ma tyle samo punktów to o miejscu w tabeli decyduje wynik bezpośredniego meczu między zawodnikami a następnie bilans setów oraz gemów. Super tie-break jest liczony jako set.
    6. Faza play off rozgrywana jest systemem pucharowym do 2 wygranych meczów. Zawodnicy którzy znajdą się w finale ligi, rozgrywają tylko jeden mecz finałowy po którym nastąpi uroczyste wręczenie nagród.Drabinka zostaje rozpisana według rozstawienia po fazie zasadniczej następująco:
      1 miejsce vs 8 miejsce
      4 miejsce vs 5 miejsce
      3 miejsce vs 6 mieisce
      2 miejsce vs 7 miejsce
    7. Zawodnicy którzy nie znajdą się w “ósemce”, kończą zmagania na fazie zasadniczej.
    8. Faza Play- Off startuję najpóźniej 16-17.03.2019
    9. Do tego terminu trzeba rozegrać wszystkie mecze fazy zasadniczej.
    10. Tabela ligowa jest aktualizowana co tydzień. W razie pytań proszę kontaktować się z Jarkiem pod numerem 511-704-206


    Miłej gry!

Podziel się!

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z Internetu. Zgadzając się, zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z naszą polityką plików cookie.

Ustawienia prywatności zostały zapisane!
Ustawienie prywatności

Podczas odwiedzania jakiejkolwiek strony internetowej, na Twoim komputerze pojawiają się nieszkodliwe pliki, tzw. cookies - ciasteczka. Przechowują one informacje o Twojej wizycie u nas. Możesz kontrolować, jakie informacje sa przechowywane. When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

Te pliki cookies są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony i nie mogą być wyłączone.

In order to use this website we use the following technically required cookies
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

Odrzucam wszystkie usługi
Akceptuję wszystkie usługi