18 307 00 22 info@jstenis.pl ul. Łączna 6a Pon-Pt: 7:00-22:00, Sb-Nd: 8:00-20:00

Tabela ligowa tenisa

I LIGA TENISA ZIEMNEGO

MiejsceNazwiskoPUNKTYROZEGRANE MECZE
1A. DĄBROWSKI
2B. KMAK
3K. LISOWSKI
4K. GRABSKI
5B. CZERWIŃSKI
6P. GIL
7P. HANULA
8R. BORKOWSKI
9T. PIECHOWICZ
10M. KLIMEK
11M. GRYZŁO
12L. GRUCA
13S. WALTER
14A. ZIĘBA
15K. FAŁOWSKA
16M. BIEL
17J. PASOŃ
18K. BERKOWICZ
19
20

II LIGA TENISA ZIEMNEGO

MiejsceNazwiskoPUNKTYROZEGRANE MECZE
1E. MIKOŚ
2A. BOREK
3D. ZIĘBA
4W. DŁUGOPOLSKI
5P. GAWRYŚ
6A. PAZGAN
7S. SAWICKI
8M. TYRKIEL
9P. GRZEGORCZYK
10D. ZELEK
11A. JANIK
12M. JABŁOŃSKI
13K. FAŁOWSKI
14P. FAŁOWSKI
15T. CIASTOŃ
16R. GUCWA
17K. GOLONKA
18K. KULIG
19K. CELEWICZ
20M. GÓRNICKI
21

I LIGA TENISA ZIEMNEGO – TABELA WYNIKÓW

A. DĄBROWSKIB. KMAKK. LISOWSKIK. GRABSKIB. CZERWIŃSKIP. GILP. HANULAR. BORKOWSKIT. PIECHOWICZM.KLIMEKM. GRYZŁOL. GRUCAS. WALTERA. ZIĘBAK. FAŁOWSKAM. BIELJ. PASOŃK. BERKOWICZ  
6:0 6:1
Klimek
7:5 6:4
Borkowski
6;2 6;1
Piechowicz
5:7 6:2 (10:8)
Gruca
3;6 6;4(4;10)
Walter
1:6 0:6
Fałowska
4:6 5:7
Lisowski
0:6 0:6
Pasoń
0:6 1:6
Dąbrowski
3;6 6;0 (10;4)
Zięba
7:5 2:6 (8:10)
Czerwiński
6:1 3:6 (10:2)
Czerwiński
1:6 1:6
Pasoń
6:1 6:0
Hanula
6:3 2:6 (4:10)
Lisowski
6:1 6:3
Borkowski
6:3 6:1
Gruca
5;7 6;0 6;1
Fałowska
3:6 6:2 (10:4)
Biel
4;6 0;6
Pasoń
1:6 6:3 (10:2)
Walter
3;6 6;0 (10;5)
Zięba
4;6 1;6
Berkowicz
1:6 3:6
Pasoń
2;6 1;6
Grabski
3;6 1;6
Gryzło
6;1 6;3
Klimek
1:6 3:6
Berkowicz
6;3 4;6 (10;4)
Gil
6;3 6;0 (4;10)
Gryzło
6;2 6;2
Biel
2;6 2;6
Fałowska
6:0 6:0
Piechowicz
6;4 6;1
Hanula
6;0 6;0
Zięba
6;0 0;6 (10;3)
Fałowska
7;5 6;1
Gruca
0;6 2;6
Dąbrowski
7;5 6;4
Gruca
6:0 3:6 (7;10)
Walter
3;6 1;6
Fałowska
2;6 2;6
Lisowski
7;6 4;6 (9;11)
Biel
0;6 6;3 (10;7)
Borkowski
0;6 0;6
Dąbrowski
2;6 0;6
Pasoń
6;7 6;4 (11;9)
Gruca
6:1 6;1
Zięba
6;2 6;2
Walter
7;6 6;4
Borkowski
6;2 6;2
Klimek
6;4 6;2
Biel
3;6 5;7
Walter
3;6 1;6
Fałowska
6;2 2;6 (11;9)
Gruca
6;3 0;6 (5;10)
Gil
2;6 6;0 (3;10)
Lisowski
4;6 2;6
Pasoń
6;0 6;2
Fałowska
6;0 6;0
Zięba
6;0 6;2
Czerwiński
6;7 4;6
Dąbrowski
2;6 6;2 (9;11)
Walter
2;6 2;6
Berkowicz
0;6 0;6
Berkowicz
6;3 6;1
Gruca
4;6 2;6
Borkowski
6;4 6;2
Biel
5;7 1;6
Grabski
6;3 7;5
Klimek
7;5 0;6 1;6
Dąbrowski
6;4 6;0
Grabski
5;7 4;6
Gil
6;3 6;1
Piechowicz

II LIGA TENISA ZIEMNEGO – TABELA WYNIKÓW

E. MIKOŚA. BOREKD. ZIĘBAW. DŁUGOPOLSKIP. GAWRYŚA. PAZGANS. SAWICKIM. TYRKIELD. KROKD. ZELEKA. JANIKM. JABŁOŃSKIK. FAŁOWSKIP. FAŁOWSKIT. CIASTOŃR. GUCWAK. GOLONKAK. KULIGK. CELEWICZM. GÓRNICKIB. KOSECKID. KMAK
1:6 1:6
Kulig
6:2 6:3
Fałowski P.
4:6 4:6
Pazgan
1:6 3:6
Kulig
6:3 6:2
Kulig
6:4 6:4
Zięba
1;6 4;6
Zięba
6;4 6;2
Jabłoński
6;1 6;1
Ciastoń
5;7 1;6
Pazgan
6;2 6;4
Jabłoński
6:0 6:0
Golonka
2:6 2:6
Pazgan
2:6 3:6
Borek
6:4 7:6
Gucwa
4:6 6:7
Ciastoń
0:6 0:6
Jabłoński
6:1 6:1
Mikoś
2:6 0:6
Zięba
6;0 6;0
Golonka
0;6 1;6
Zięba
6;3 6;2
Kosecki
3;6 2;6
Zięba
5:7 6:2 (10:5)
Pazgan
6:2 6:1
Kulig
0;6 2;6
Zięba
6;4 6;2
Gucwa
6:2 6:2
Fałowski K.
6;3 6;2
Pazgan
6;1 7;6
Zięba
2;6 3;6
Kulig
6;2 4;6 (7;10)
Kosecki
4;6 3;6
Gawryś
1;6 2;6
Kulig
5;7 0;6
Ciastoń
7;5 6;0
Fałowski P.
4;6 2;6
Gawryś
0;6 0;6
Górnicki
1:6 2:6
Zięba
0;6 1;6
Gawryś
6;3 5;7 (6;10)
Kosecki
3;6 7;5 (10;6)
Górnicki
6;2 6;3
Długopolski
6;1 6;2
P. Fałowski
6;3 7;5
Gucwa
6:2 6:0
Celewicz
6;1 6;0
Fałowski P.
6;4 6;3
Jabłoński
6;3 2;6 (12;10)
Kulig
6;2 3;6 (10;5)
Borek
0;6 3;6
Zięba
0;6 0;6
Długopolski
4;6 6;2 (10;6)
Gucwa
1;6 4;6
Ciastoń
0;6 2;6
Kosecki
6;1 6;4
K. Fałowski
6;4 2;6 (6;10)
Jabłoński
0;6 0;6
Ciastoń
6:1 6:3
Długopolski
7;5 0;6 (6;10)
Jabłoński
6;4 6;3
Ciastoń
6;0 6;2
P. Fałowski
6;0 6;0
Golonka
2;6 6;3 (5;10)
Tyrkiel
6;3 6;2
Mikoś
7;6 6;1
Zelek
6;0 6;1
Celewicz
7;5 6;1
Zelek
6;1 6;1
Kosecki
4;6 0;6
Kosecki
0;6 6;7
Kulig
4;6 2;6
Tyrkiel
3;6 4;6
Jabłoński
1;6 0;6
Długopolski
6;0 6;0
Golonka
3;6 5;7
Borek
0;6 0;6
Kosecki
3:6 2:6
Gawryś
1;6 2;6
Górnicki
6;1 6;2
Celewicz
4;6 4;6
Ciastoń
6;0 6;1
Jabłoński
6;2 0;6 (10;6)
Długopolski
6;0 6;1
Kosecki
1;6 1;6
Tyrkiel
4;6 4;6
Zięba
7:5 2:6 (5:10)
Borek
6;1 6;1
Długopolski
6;7 1;6
Długopolski
6;4 6;3
K. Fałowski
1;6 0;6
Kosecki
0;6 1;6
Kulig
6;4 6;4
Kosecki
0;6 1;6
Kulig
0;6 0;6
Kulig
3;6 6;2 (10:12)
Pazgan
2;6 7;6 (10;8)
Długopolski
6;4 6;0
Zelek
5;7 6;1 (5;10)
Zięba
6;0 6;3
Zelek
2;6 6;0 (6;10)
Borek
3;6 2;6
Tyrkiel
6;2 6;2
Zelek
6;1 6;2
K. Fałowski
5;7 6;0 (10;6)
Celewicz
1;6 2;6
Zelek
1;6 2;6
Mikoś
6;3 0;6 (5;10)
Kulig
0;6 0;6
Kmak
6;1 6;2
K. Fałowski
6;0 6;0
Golonka
6;2 6;4
Jabłoński
6;4 6;4
Gawryś
6;2 6;3
Jabłoński
2;6 2;6
Tyrkiel
0;6 6;4 (10;6)
Zięba
4;6 3;6
Górnicki
6;2 6;3
Zelek
3;6 7;6 (5;10)
Kulig
6;0 6;2
Długopolski
6;0 6;0
Janik
2;6 4;6
Janik
1;6 2;6
Zięba
3;6 6;0 (10;5)
Ciastoń
1;6 1;6
Tyrkiel
6;0 4;6 (6;10)
Jabłoński
2;6 3;6
Kmak
2;6 6;4 (10;7)
Kosecki
1;6 1;6
Krok
6;3 6;7 (10;5)
Kosecki
6;1 6;0
K. Fałowski
6;1 6;2
Ciastoń
6;2 6;7 (8;10)
Górnicki
2;6 3;6
Długopolski
6;0 6;1
P. Fałowski
6;2 4;6 (7;10)
Jabłoński
7;5 1;6 (10;5)
Borek
2;6 4;6
Borek
6;0 6;0
Golonka
2;6 6;4 (10;7)
Janik
6;1 6;4
Sawicki
0;6 1;6
Kmak
6;0 6;1
Gucwa
3;6 2;6
Kmak
1;6 6;7
Krok
6;0 7;6
Janik

Regulamin Ligi Tenisowej 2021/2021 do pobrania (PDF)

Kliknij i pobierz

I LIGA TENISA ZIEMNEGO

MiejsceNazwiskoPUNKTYROZEGRANE MECZE
1DĄBROWSKI4415
2KMAK3714
3STANEK3313
4GRABSKI3015
5LISOWSKI2915
6CZERWIŃSKI2715
7WALTER2515
8GRYZŁO2515
9GRUCA2015
9BORKOWSKI2015
11PIECHOWICZ1714
12GIL1613
12HANULA1515
14KĄDZIOŁKA1115
15TYRKIEL511
16ZIĘBA18

II LIGA TENISA ZIEMNEGO

MiejsceNazwiskoPUNKTYROZEGRANE MECZE
1KLIMEK4516
2GAWRYŚ4116
3BOREK3716
4JANIK3616
5PAZGAN A.3415
6ZIĘBA3016
7SAWICKI2914
8DŁUGOPOLSKI2716
9NAJDUCH2416
10MIKOŚ2216
11LEDNIOWSKI D.2216
12SADOWSKI2015
13GRZEGORCZYK1315
13ZELEK D.1315
15FAŁOWSKI P.416
16FAŁOWSKI K.316
17SEKUŁA M.216

I LIGA TENISA ZIEMNEGO – TABELA WYNIKÓW

BORKOWSKIGILZIĘBATYRKIELGRUCAHANULASTANEKGRABSKIGRYZŁOLISOWSKIKĄDZIOŁKAPIECHOWICZDĄBROWSKIWALTERKMAKCZERWIŃSKI
7:5 3:6 (5:10) Gil1:6 2:6 Dąbrowski0:6 3:6 Dąbrowski3:6 7:6 (4:10) Kądziołka6:3 6:2 Kądziołka2:6 4:6 Lisowski6:1 6:2 Piechowicz6:0 6:3 Czerwiński7:6 7:5 Tyrkiel6:2 6:4 Hanula6:3 6:7 (10:4) Tyrkiel1:6 2:6 Stanek6:1 6:2 Gil6:3 7:5 Zięba6:3 6:1 Tyrkiel6:4 6:2 Walter
5:7 7:6 (7:10) Lisowski5:7 6:3 (10:5) Borkowski3:6 5:7 Walter3:6 6:3 (9:11) Gil4:6 6:7 Walter1:6 1:6 Grabski7:5 6:2 Borkowski6:1 6:1 Hanula6:4 2:6 (1:10) Piechowicz7:5 6:7 (10:7) Borkowski3:6 2:6 Gruca3:6 0:6 Borkowski6:0 6:3 Zięba6:4 7:6 Gruca7:5 6:1 Piechowicz0:6 3:6 Grabski
6:1 6:3 Zięba6:3 3:6 (11:9) Tyrkiel1:6 3:6 Borkowski3:6 3:6 Walter1:6 4:6 Dąbrowski6:1 6:3 Piechowicz6:2 6:1 Gruca6:1 4:6 (2:10) Gryzło1:6 6:4 ( 10:2)6:0 6:3 Kądziołka0:6 3:6 Lisowski4:6 6:2 (10:1) Gryzło6:1 6:4 Gruca4:6 2:6 Czerwiński7:6 3:6 10:4 Lisowski3:6 6:3 (6:10) Lisowski
5:7 2:6 Stanek3:6 7:5 (7:10) Gruca1:6 4:6 Kądziołka2:6 2:6 Liskowski2:6 1:6 Stanek6:2 6:2 Tyrkiel6:4 7:5 Tyrkiel6:3 1:6 (8:10) Stanek4:6 4:6 Gil6:2 6:2 Tyrkiel6:1 6:4 Zięba1:6 3:6 Hanula6:2 6:4 Walter6:3 6:3 Tyrkiel3:6 6:3 7:10 Grabski7:6 6:3 Borkowski
2:6 4:6 Gruca2:6 2:6 Lisowski6:4 3:6 (8:10) Gruca6:7 5:7 Gryzło6:2 6:4 Borkowski6:3 6:2 Zięba3:6 6:1 (10:8) Grabski4:6 7:5 (10:6) Walter6:1 6:1 Zięba6:2 6:2 Gil2:6 1:6 Walter0:6 4:6 Kądziołka7:5 6:4 Borkowski6:2 6:1 Kądziołka6:0 6:1 Kądziołka4:6 6:4 (11:9) Gil
6:3 6:0 Piechowicz6:4 6:4 Gryzło3:6 2:6 Hanula2:6 2:6 Hanula6:3 7:5 (10:7) Gil5:7 6:4 (11:9) Gil6:7 6:4 10:8 Lisowski6:2 6:2 Kądziołka6:2 2:6 10:3 Borkowski6:3 3:6 (10:6) Czerwiński6:3 3:6 (10:7) Gil1:6 4:6 Gruca6:1 6:2 Lisowski6:1 2:6 (10:7) Lisowski6:4 6:2 Gryzło6:1 7:6 Gruca
6:7 3:6 Czerwiński3:6 6:3 (7:10) Kądziołka1:6 1:6 Gryzło0:6 4:6 Gruca4:6 6:3 (10:8) Zięba4:6 6:4 12:14 Borkowski6:2 7:5 Kądziołka6:3 3:6 10:7 Kmak6:4 6:3 Czerwiński6:2 6:3 Gruca3:6 3:6 Borkowski5:7 1:6 Kamk6:3 6:1 Kądziołka6:4 5:7 (6:10) Grabski6:2 6:3 Borkowski4:6 3:6 Gryzło
6:3 6:3 Kądziołka7:5 4:6 (9:11) Hanula3:6 0:6 Lisowski4:6 5:7 Stanek2:6 3:6 Lisowski6:4 6:7 6:10 Gryzło6:3 6:3 Hanula6:1 6:0 Tyrkiel4:6 7:6 10:6 Hanula6:3 6:0 Zięba6:0 6:4 Piechowicz0:6 2:6 Czerwiński6:3 6:2 Czerwiński6:3 6:2 Gil7:6 6:1 Czerwiński3:6 2:6 Dąbrowski
5:7 3:6 Dąbrowski4:6 6:4 (9:11) Czerwiński3:6 1:6 Kmak6:0 6:4 Tyrkiel3:6 3:6 Stanek6:4 6:0 Czerwiński6:3 3:6 10:3 Lisowski4:6 2:6 Kmak2:6 6:1 (7:10) Walter3:6 1:6 Dąbrowski2:6 1:6 Dąbrowski6:2 6:1 Piechowicz2:6 4:6 Piechowicz6:2 6:1 Gruca6:0 6:2 Piechowicz
2:6 6:2 3:10 Gryzło3:6 2:6 Walter1:6 0:6 Grabski1:6 6:7 Czerwiński5:7 5:7 Czerwiński6:2 7:6 Walter4:6 2:6 Piechowicz4:6 5:7 Lisowski1:6 2:6 Dąbrowski2:6 5:7 Stanek6:4 6:2 Grabski6:2 6:1 Hanula2:6 6:7 Stanek6:2 6:2 Walter6:3 6:4 Kądziołka
6:4 4:6 14:12 hanula3:6 6:2 8:10 Stanekv/o Borkowski6:1 6:4 Piechowicz2:6 1:6 Dąbrowski4:6 4:6 Gryzło6:2 6:2 Gruca6:2 7:5 Kądziołka7:6 4:6 8:10 Stanek2:6 2:6 Grabski6:2 6:4 Walter6:4 6:1 Gryzło2:6 4:6 Dąbrowski6:1 6:1 Hanula4:6 0:6 Stanek
2:6 3:6 Kmak4:6 6:3 7:10 Grabskiv/o Dąbrowski2:6 1:6 Kmak2:6 6:3 10:7 Kądziołka6:3 2:6 10:8 Gil3:6 6:3 10:6 Borkowski6:4 6:4 Stanek6:7 6:3 4:10 Kamk0:6 1:6 Kądziołka6:0 6:3 LisowskiV/O Tyrkiel2:6 2:6 KmakV/O Stanek6:7 1:6 Kmak
6:7 6:1 10:7 Walterv/o Piechowicz2:6 2:6 Grabski6:7 4:6 Grucav/o Kmak6:4 3:6 10:7 Gil4:6 1:6 Dąbrowski3:6 6:3 3:10 Grabski3:6 4:6 CzerwińskiV/O TyrkielV/O Stanek7:6 1:6 7:10 BorkowskiV/O Zięba7:5 7:5 Hanula
6:3 3:6 6:10 Grabskiv/o Czerwiński7:6 6:4 Hanula1:6 1:6 Kmakv/o Dąbrowski1:6 1:6 Dąbrowski2:6 5:7 Walter6:4 7:5 Gryzło2:6 5:7 Gryzło6:1 6:1 Grabski6:2 7:5 Gryzło7:5 2:6 4:10 DąbrowskiV/O Tyrkiel
V/O Tyrkiel5:7 4:6 Gryzło7:5 6:4 Gruca0:6 3:6 Piechowicz6:2 3:6 7:10 Hanula5:7 6:2 10:4 Kmak

II LIGA TENISA ZIEMNEGO – TABELA WYNIKÓW

BOREKZIĘBAMIKOŚFAŁOWSKI P.FAŁOWSKI K.DŁUGOPOLSKIGAWRYŚGRZEGORCZYKNAJDUCHKLIMEKSADOWSKISAWICKIJANIKLEDNIOWSKIZELEKPAZGANSEKUŁA
6:3 6:3 Grzegorczyk6:2 6:0 Sadowski6:7 6:1(10:7) Zięba4:6 6:3 (7:10) Fałowski Kamil6:4 3:6 (10:7) Fałowski Piotr3:6 2:6 Gawryś6:3 6:2 Dłogopolski3:6 3:6 Borek6:0 6:0 Fałowski Piotr6:0 6:0 K. Fałowski2:6 0:6 Zięba6:1 6:0 P. Fałowski6:4 6:0 Zięba6:3 6:4 Zelek3:6 4:6 Ledniowski6:4 6:2 Sekuła4:6 2:6 Pazgan
6:2 6:3 Zięba2:6 3:6 Borek1:6 3:6 Borek2:6 1:6 Sadowski1:6 5:7 Grzegorczyk6:3 6:4 Grzegorczyk6:1 6:4 Zięba6:1 7:5 Fałowski Kamil6:1 6:4 Fałowski Kamil6:2 6:2 Janik6:2 6:1 Fałowski Piotr6:0 6:1 K. Fałowski2:6 2:6 Klimek6:2 3:6 (7:10) Zięba6:4 6:2 Fałowski Kamil7:5 6:3 Długopolski4:6 6:1 (10:5) Fałowski kamil
6:0 6:0 Sadowski4:6 2:6 Janik6:1 6:1 Fałowski piotr0:6 0:6 Najduch1:6 4:6 Najduch6:0 6:3 Sadowski6:3 6:4 Sadowski3:6 4:6 Długopolski4:6 3:6 Borek6:3 6:2 Długopolski6:3 6:1 Grzegorczyk7:5 6:3 Długopolski6:0 6:1 Grzegorczyk3:6 6:3 (5:10) Pazgan3:6 4:6 Sadowski6:3 3:6 (10:5) Ledniowski1:6 3:6 Grzegorczyk
6:4 6:3 Najduch6:3 6:3 Długopolski4:6 0:6 Janik1:6 0:6 Sawicki0:6 0:6 Klimek3:6 3:6 Zięba6:2 6:4 Janik3:6 1:6 Sadowski6:3 6:4 Sadowski6:1 6:7 (10:4) Grzegorczyk0:6 3:6 Długopolski6:2 7:6 Grzegorczyk6:0 6:0 Fałowski7:6 1:6 7:10 Długopolski2:6 0:6 Pazgan6:7 5:7 Gawryś0:6 2:6 Mikoś
6:1 6:3 Mikoś7:6 1:6(7:10) Mikoś6:7 0:6 Gawryś0:6 0:6 Janik1:6 0:6 Sadowski3:6 2:6 Klimek7:6 6:0 Mikoś0:6 1:6 Janik1:6 1:6 Janik6:4 7:5 Sawicki6:1 6:0 K. Fałowski4:6 5:7 Klimek6:1 6:4 Długopolski6:3 4:6 10:6 Sadowski4:6 1:6 Długopolski6:1 6:3 Janik3:6 1:6 Długopolski
7:5 0:6 (10:4) Długopolski1:6 4:6 Gawryś6:0 6:2 Sekuła0:6 0:6 Zięba0:6 1:6 Sawicki1:6 4:6 Janik6:1 6:0 Fałowski Piotr1:6 7:6 (4:10) Klimek4:6 2:6 Długopolski6:0 6:0 Fałowski Piotr3:6 4:6 Gawryś6:4 2:6 10:7 Zięba6:0 6:0 Fałowski Kamil6:2 6:1 Piotr Fałowski4:6 2:6 Klimek6:2 6:0 Zelek1:6 4:6 Borek
4:6 4:6 Sawicki6:0 6:0 Fałowski Piotr6:1 6:2 Kamil Fałowski1:6 1:6 Mikoś0:6 0:6 Artur Janik5:7 3:6 Sawicki6:2 6:1 Grzegorczyk3:6 2:6 Zięba1:6 0:6 Zięba6:4 4:6 8:10 Zięba3:6 4:6 Najduch0:6 5:7 Janik2:6 4:6 Gawryś1:6 6:7 Gawryś6:3 6:2 Piotr Fałowski6:1 6:0 Kamil Fałowski4:6 3:6 Zięba
6:1 6:3 Fałowski Kamil6:2 6:3 Grzegorczyk7:5 6:3 Grzegorczyk1:6 0:6 Długopolski6:4 1:6 (5:10) Sekuła5:7 6:0 (4:10) Borek6:2 6:0 Kamil Fałowski2:6 6:7 Sawicki2:6 4:6 1:10 Mikoś6:4 6:2 Zelek6:3 3:6 (4:10) Janik6:2 6:1 Sadowski6:4 6:0 Mikoś5:7 6:3 5:10 Grzegorczyk2:6 0:6 Zięba6:1 6:2 Sadowskiv/o Zelek
6:1 6:3 Fałowski Piotr2:6 6:6 (10:7) Ledniowski6:2 4:6 10:1 Najduch1:6 0:6 Gawryś4:6 2:6 Zelek5:7 3:6 Pazgan6:1 7:6 Ledniowski6:1 6:3 Sekuła4:6 4:6 Pazgan6:0 6:4 Sadowski6:3 6:4 Zelek6:3 6:3 Ledniowski3:6 6:3 (10:4) Sadowski3:6 3:6 Sawicki4:6 3:6 Borek4:6 4:6 Borekv/o Ledniowski
6:1 3:6 10:5 Janik4:6 6:2 (7:10) Sawicki4:6 3:6 Sadowski0:6 0:6 Klimek1:6 0:6 Pazgan6:1 6:0 Fałowski Piotr7:6 7:5 Pazgan6:3 6:2 Piotr Fałowski6:4 6:4 Zelek6:2 6:2 Pazgan1:6 2:6 Pazgan3:6 1:6 Gawryś1:6 3:6 Pazgan3:6 3:6 Mikoś4:6 4:6 Najduch6:4 6:4 Najduchv/o Janik
6:1 6:4 Sekuła3:6 6:4 10:8 Klimek4:6 4:6 Pazgan1:6 3:6 Borek1:6 3:6 Borek6:4 6:1 Zelek3:6 2:6 Klimek1:6 2:6 Gawryś3:6 5:7 Klimek6:3 6:2 Gawryś0:6 4:6 Klimek6:4 6:4 Borek6:1 6:1 Najduch6:7 4:6 Klimek2:6 6:2 2:10 Gawryś2:6 2:6 Klimekv/o Sawicki
6:4 6:4 Pazgan6:0 6:1 Kamil Fałowski6:3 6:3 Ledniowski3:6 2:6 Grzegorczyk0:6 1:6 Zięba6:3 6:1 Sekuła6:2 2:6 10:2 Zelek5:7 3:6 Mikoś4:6 2:6 Ledniowski6:3 7:5 Najduch3:6 6:4 6:10 LedniowskiV/O Sekuła1:6 6:3 5:10 Borek0:6 1:6 Janik2:6 2:6 Mikoś6:4 6:4 Mikośv/o Sadowski
6:4 6:3 Zelek6:4 6:3 Sekuła6:2 6:2 Zelek3:6 2:6 Zelek1:6 2:6 Mikoś6:7 6:1 10:7 Ledniowski6:3 6:1 Sawicki7:5 3:6 10:5 LedniowskiV/O Mikoś6:2 6:2 Borek6:4 6:3 Mikoś2:6 3:6 Najduch6:0 7:5 Sawicki6:0 6:0 Fałowski Kamil6:2 6:4 Grzegorczyk6:4 6:2 Ziębav/o Klimek
2:6 2:6 Klimek6:1 6:0 Najduchv/o Długopolski2:6 1:6 Ledniowski0:6 2:6 Gawryś6:4 6:2 Najduch6:1 4:6 11:9 Borek4:6 7:5 3:10 PazganV/O Sekuła7:6 6:4 Ledniowski2:6 1:6 SawickiV/O Mikoś6:0 6:1 Ledniowski6:4 6:2 Najduch2:6 0:6 Janik6:1 6:3 Piotr Fałowskiv/o Najduch
1:6 6:4 9:11 Gawryś6:2 6:0 Zelekv/o Sawicki1:6 3:6 Pazgan1:6 1:6 Długopolski6:1 6:1 Fałowski KamilV/O Sekuła2:6 4:6 Zelek3:6 6:1 10:5 GawryśV/O MikośV/O Sekuła6:2 6:0 ZelekV/O SekułaV/O Sekuła6:4 5:7 10:3 Grzegorczykv/o Gawryś
4:6 2:6 Pazganv/o KlimekV/O Sekuła0:6 0:6 LedniowskiV/O Mikoś6:3 1:6 5:10 Najduch6:3 6:2 SawickiV/O SekułaV/O Sekułav/o Fałowski Piotr