Wszyscy z wielkim utęsknieniem wyczekiwaliśmy tej chwili – OTWARCIE SIŁOWNI ORAZ WZNOWIENIE ZAJĘĆ FITNESS! ?

??? 6 CZERWCA – OTWARCIE SIŁOWNI ???

Nasza siłownia będzie czynna już od jutra (tj. 6 czerwca, sobota) ?️‍♀️?. Zgodnie z wytycznymi, obowiązywać będzie limit osób ćwiczących – w przypadku naszej siłowni typu studio będzie to 5 osób ?. Dopuszczamy możliwość telefonicznej rezerwacji miejsca ? (rezerwacja przyjmowana maksymalnie godzinę przed planowanym przybyciem – nie ma możliwości sporządzenia rezerwacji miejsca z większym wyprzedzeniem czasowym!). Osoby, które zarezerwowały miejsce na siłowni będą miały pierwszeństwo przed – nazwijmy to – niezapowiedzianymi gośćmi ?

Ale hej! W oczekiwaniu na swoją kolej można w tym czasie sączyć szocik przedtreningówki w strefie relaksu, posłuchać muzyki, wybrać smak potreningowego koktajlu proteinowego ?– nawet opcja manicure i pedicure w naszym salonie Dłoni i Stóp wchodzi w grę! ?? Na samej siłowni będziecie Państwo proszeni o zachowanie „dystansu społecznego” między sobą – słynne 2 metry odstępu. Do Waszej dyspozycji będą również płyny dezynfekcyjne ?

??? 8 CZERWCA – ZAJĘCIA FITNESS ???

Wprowadzamy też nieco życia do naszej sali fitness. W ostatnim czasie rozszalały się tam grupy taekwondo. W sobotę królem tego miejsca jest Kamil, prowadzący KICKBOXING KIDS. Wraca więc także fitness! ❤️?‍♂️?‍♀️

Od poniedziałku swój wielki fitnessowy powrót będzie miała Małgosia, która wyciśnie z Was pokwarantannowe poczucie winy na PŁASKIM BRZUCHU I JĘDRNYCH POŚLADKACH o 20:00! ? Z nowym grafikiem zajęciowym można zapoznać się na naszej stronie internetowej w zakładce fitness ➡️ grafik fitness. UWAGA! ? Zgodnie z wytycznymi, obowiązywać będzie limit osób ćwiczących – w przypadku naszej sali fitness będzie to 10 osób! ?? Wymagany wcześniejszy zapis! ?

Do zobaczenia! ?‍♀️