Przykro nam, ale będziemy dobitni – nie licząc dzisiejszego dnia, do końca wakacji zostało tylko 10 dni! ?

Szkoła nadchodzi, ale hej, przecież nie samą matematyką człowiek żyje! Wrzesień to nie tylko pękający w szwach tornister, zmora kartkówek i pęczek zadań domowych! Wrzesień to także ? NABÓR DO SZKÓŁKI TENISOWEJ W AKADEMII TENISA CHEŁMIEC! ?????
Grupy dla każdego, w każdym wieku i na każdym szczeblu zaawansowania! (tak, dorośli też mogą!)

? Ze względu na panującą w powiecie nowosądeckim sytuację, czekają nas oczywiście pewne zmiany ??: grupy treningowe będą maksymalnie 4-osobowe (+ osoba trenera). Wchodząc na trening i wychodząc z kortu musicie pamiętać o zasłonieniu nosa i ust, natomiast w czasie samego treningu jesteście zwolnieni z tego obowiązku (na korcie maseczki nie są obowiązkowe) ?. Szafki będą Wam przydzielane w odstępach, tak by zachować pomiędzy Wami dystans ?. Sam tenis ziemny nie jest sportem kontaktowym więc (o ile nie padniecie sobie w ramiona po wakacyjnej przerwie ?) zasada dystansu społecznego jest stosunkowo łatwa do przestrzegania dla tenisowo-zakręconych ??.

Niektórzy z Was zostali z nami we wakacje ?, inni postanowili dać nieco ostygnąć rakietom tenisowym przez lipiec i sierpień, zapewniając, że wrócą zwarci i gotowi początkiem września! Czekamy więc na Wasze (telefoniczne lub osobiste) zgłoszenia – te ostatnie dni sierpnia posłużą nam na rozpisanie nowych grup, dlatego prosimy – nie zwlekajcie z zapisami! ???

Do zobaczenia!