Ostatnie tygodnie wszyscy spędziliśmy nieco inaczej, niż byśmy chcieli – wszechobecny slogan „zostań w domu”, lekcje przed komputerem, wiosenne powietrze chwytane przez mniej lub bardziej prowizoryczną „maseczkę”.

Czekamy więc do wakacji – bo może choć one okażą się bardziej beztroskie? Kadra ATC ma zamiar się do tego przyczynić! Pełni dobrych myśli i pozytywnie nastawieni kontynuujemy nabór na wakacyjne półkolonie ATC!

W planach są 3 turnusy:

  • 6-11 LIPCA – DZIECI W WIEKU 5-8 LAT
  • 13-18 LIPCA – DZIECI W WIEKU +12 LAT
  • 20-25 LIPCA – DZIECI W WIEKU 8-12 LAT

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA: na każdy z turnusów wstępnie wyznaczyliśmy 24 miejsca – w przypadku ogłoszenia odgórnych restrykcji dot. kolonii i półkolonii wakacyjnych, zastrzegamy sobie prawo do redukowania ilości zapisanych. Podstawowym czynnikiem branym pod uwagę w procesie redukowania liczby chętnych będzie data uiszczenia należności za półkolonię w klubie ATC. Radzimy więc nie zwlekać z formalnościami!

KOSZT: Cena regularna (obowiązująca w miesiącach: maj / czerwiec / lipiec) to 659 zł / os. Wyjątkiem są Ci z Was, którzy zadeklarowali chęć wysłania dziecka na jeden z turnusów i widnieją na liście zapisów z marca – wczesny zapis uprawnia Was do ceny promocyjnej (609 zł /os.) pod warunkiem dokonania wpłaty do końca maja (pierwotnie cena promocyjna obowiązywała do końca kwietnia).

 

Pytania? Wątpliwości?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z recepcją klubu: (18) 307 00 22.