Aktualności

Podsumowanie Letniej Szkoły Tenisowej ( 1 – 6 lipca )

W dniach 1-6 lipca 2019 w naszej Akademii odbyła się
pierwsza w historii naszego klubu – półkolonia dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat. ????
 
Choć byliśmy pełni obaw, czy podołamy organizacji zabaw i przeróżności dla mini-armii trzydzieściorga dzieci, cały turnus upłynął pod znakiem świetnej zabawy! ?
 
Główną atrakcją jak i również wyciskaczem potu z naszej wesołej gromadki były – rzecz jasna – zajęcia tenisa ziemnego, prowadzone przez naszych wykwalifikowanych trenerów.
Prócz tego skrzętnie i skrupulatnie domęczaliśmy maluchy tenisem stołowym, badmintonem, zajęciami manualnymi czy dziesiątkami gier i zabaw na świeżym powietrzu. ????‍♂️
 
Przepis na prawdziwą furorę wśród naszych milusińskich okazał się być bardzo szybki i prosty – ognisko, a nad nim trzydzieści kijków z piankami marshmallow. ?
 
Doskonałym zwieńczeniem całej imprezy był turniej tenisa ziemnego, który odbył się w sobotę, 6 lipca. Po rozegranych meczach każdy uczestnik naszej tenisowej półkolonii otrzymał ręcznie wykonany, pamiątkowy medal z własnym imieniem – oczywiście połyskujący złotem. ?
 
Na zakończenie pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za świetną zabawę i intensywny trening cardio jaki nam zaserwowali w ciągu tych sześciu dni! ?
A tymczasem zbieramy energię i nowe pomysły na okres wakacji 2020!?
46 / 393