24 września nasze korty zdominowały Tenisistki – tego dnia spotkały się one, by skrzyżować rakiety w ramach naszego corocznego, wrześniowego wydarzenia: PANI JESIEŃ CUP 2023 – SINGLOWY TURNIEJ KOBIET.

Do turnieju zapisało się osiem wojowniczek, które rozdzieliśmy na dwie grupy czteroosobowe. W GRUPIE A do boju stanęły: Katarzyna Pabisz, Beata Popiela, Anna Franczyk i Anna Bartkowska. W GRUPIE B walkę podjęły: Natalia Furmanek, Małgorzata Stanek, Iza Ferenc i Magdalena Borkowska.

Rozpoczęliśmy od zmagać grupowych systemem „każdy z każdym”. Zacięte i pełne emocji mecze pozwoliły nam wyłonić dwie najlepsze zawodniczki z każdej grupy, a były to Katarzyna Pabisz, Beata Popiela, Natalia Furmanek oraz Beata Popiela.

Faza pucharowa rozpoczęła się około godziny 15:00 kiedy to w szranki stanęły ze sobą Katarzyna Pabisz vs Magdalena Borkowska (A1-B2) oraz Natalia Furmanek vs Beata Popiela (B1-A2).                      

Zwycięsko z tych starć wyszły przedstawicielki Jasła – Katarzyna Pabisz oraz Natalia Furmanek – i to właśnie one stanęły ze sobą do walki w finale. W tym samym czasie mecz o trzecie miejsce rozpoczęły natomiast Magdalena Borkowska oraz Beata Popiela.

Turniejowe zmagania zakończyły się chwilę przed godziną 17:00. Zwyciężczynią okazała sięNatalia Furmanek z drugim miejscem do domu wróciła Katarzyna Pabisz. Na podium z miejscem trzecim znalazła się Beata Popiela, miejsce czwarte należało zaś do Magdaleny Borkowskiej.

Wszystkim Paniom serdecznie dziękujemy za przybycie i wspaniałą atmosferę jaką z nami współtworzyliście tego dnia! Już teraz zachęcamy was do zapisu na kolejne kobiece wydarzenie w Akademii Tenisa Chełmiec, a odbędzie się ono 12 listopada 2023 r. (turniej cyklu LIGA KOBIET POLSKIEJ LIGI TENISA – zapis przez stronę PLT).

Do rychłego zobaczenia!