Nadszedł styczeń – stajesz więc dziarsko przed lustrem z wojowniczym nastawieniem i jak mantrę powtarzasz swój okrzyk bojowy – NOWY ROK, NOWA JA! ??

Podejmujesz próbę zrzucenia nadprogramowych kilogramów, kupujesz karnet na siłownię czy zajęcia fitness ?‍♂️?️‍♀️, obiecujesz sobie, że będziesz się pocić ochoczo i systematycznie ?. Ok, ruch to zdrowie, ale w misji „odchudzanie” NAJWAŻNIEJSZA JEST DIETA ??.

Pół godziny na bieżni nie zlikwiduje znienawidzonej oponki na brzuchu, jeżeli w domu na stole będą na nas czekać panierowane kotleciki i stosik frytek ??. I nie, nie trzeba jeść jak królik ?. Wystarczy, że zamiast smażenia polubimy grillowanie, a frytki stworzymy własnoręcznie, zapiekając ziemniaki w piekarniku zamiast taplać je w głębokim tłuszczu! Da się jeść smacznie i zdrowo ?? jednak potrzebna jest do tego wiedza.

No dobra, teraz meritum czyli
nasza PROMOCJA! ?

KONSULTACJA WRAZ Z POMIAREM SKŁADU CIAŁA I ZALECENIAMI + INDYWIDUALNY JADŁOSPIS na cały miesiąc w cenie 120 złotych! ??

Nasza kochana Pani Dietetyk z wielką ochotą weźmie pod swoje skrzydła każde z noworocznych postanowień.

Mamy waszą uwagę? To może CIEKAWOSTKA NA DOBRY POCZĄTEK ?: czy wiedziałaś, że w ziemniakach /ryżu/ kaszy ugotowanych na dzień przed spożyciem wytwarza się tzw. skrobia oporna? W praktyce oznacza to znaczne zmniejszenie kaloryczności tych produktów. Ujmując to jeszcze inaczej: chociaż ziemniak świeżo ugotowany jest przepyszny, dobę po ugotowaniu służy nam o wiele, wieeele lepiej! ?

Więcej żywieniowych niespodzianek i szokującej dawki wiedzy odkryje przed Wami nasza Pani Dietetyk.

Zapraszamy do kontaktu – (18) 307 00 22 ?