NOCNY ANDRZEJKOWY TURNIEJ MIKSTOWY, Akademia Tenisa Chełmiec - Janusz Stanek, tenis ziemny, korty tenisowe, tenis Nowy Sącz

Tenisowe Andrzejki już za nami! Była to jedna z tych sportowych imprez, po której czuć mięśnie na drugi dzień. Bo po pierwsze: pojedynków rozegraliśmy niemało, żeby zdobyć podium trzeba było nie jeden tyłek złoić, nie jeden atak odeprzeć. Po drugie: pomiędzy samymi meczami też nie było lekko – śmiechu było tyle, że każdy wrócił do domu z brzuchem jak ze stali.

Była kiełbaska, były bąbelki – wiadomo, Andrzejki należało odpowiednio uświęcić! Odśpiewaliśmy też wszyscy „sto lat”  Panu Borkowi – głównodowodzącemu imprezy i najsłynniejszemu tenisowemu Andrzejowi Sądecczyzny. Tutaj szczególne ukłony w stronę Agnieszki Lis, która początek tej cudownej pieśni zaserwowała całkiem solo!

Ale do meritum – jak wyglądała TOP-czwórka?

  • Na czwartym miejscu uplasowali się: Anna Dąbrowska i Adrian Dąbrowski
  • Na trzecim miejscu turniej zakończyli: Kasia Celewicz i Marcin Górnicki
  • Srebro wywalczyli wspólnymi siłami: Gosia Stelmach i Stanisław Sawicki.
  • Ze złotem wrócili do domów: Sylwia Łukasik i Jakub Kraszewski. Warto zaznaczyć, że dla Pana Kraszewskiego ta impreza stanowiła turniejowy debiut! Szczęście początkującego? Śmiemy wątpić, bo Pan Jakub pokazał kawał dobrego tenisa – coś czujemy, że rozgromi nie jeden turniej w przyszłości ?

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy i dziękujemy, że byliście z nami!

Kolejna impreza już 18 grudnia – tego dnia ratujemy mężczyzn od świątecznych porządków – to już II EDYCJA PRZEDŚWIĄTECZNEGO TURNIEJU SINGLOWEGO MĘŻCZYZN, natomiast 8 stycznia w ATC odbędzie się DEBLOWA INAUGURACJA NOWEGO ROKU.

Do zobaczenia!