Wrzesień to czas, kiedy wszyscy myślimy „SZKOŁA”. Koniec wakacji nie musi być jednak równoznaczny z permanentnym końcem chwil beztroskich i radosnych ?

Mamy wielką przyjemność ogłosić, iż wciąż trwa NABÓR do naszej szkoły tenisowej! ?

W związku z powyższym wszystkich uczniów serdecznie zapraszamy na nasze piękne korty tenisowe! U nas będziecie mogli schłodzić parujące od nauki głowy i rozruszać zasiedziane od nauki ciałka ? zdrową dawką ruchu i zabawy! ?‍♀️?

Podczas gdy koniec wakacji dla jednych jest tragedią, dla innych oznacza czas odsapnięcia i odzyskanie wolności – kochani rodzice bo o Was mowa ?,

Was także zapraszamy do rozpoczęcia przygody z tenisem! W naszej Akademii naukę podejmują bowiem nie tylko maluchy czy dzieci w wieku szkolnym, ale także dorośli! Pamiętajcie – ruch to zdrowie, a na rozpoczęcie flirtu z rakietą nigdy nie jest za późno ?

UWAGA ? Przypominamy, że nasi podopieczni, którzy chcą kontynuować naukę w Akademii, są zobligowani do zgłoszenia się w recepcji klubu celem przedłużenia umowy! Umowy nie są bowiem automatycznie przedłużane!

Poniżej kilka informacji, które mogą okazać się przydatne ?

? KIM JESTEŚMY?
Akademia Tenisa Chełmiec to najnowocześniejszy obiekt sportowy w regionie, który powstał z miłości do naszej największej pasji, jaką jest tenis ziemny ?? Szczególną troską otaczamy najmłodszych adeptów „białego sportu”, którym pomagamy stawiać pierwsze kroki na korcie i z rosnącym sercem obserwujemy jak rozgrywają swoje pierwsze tenisowe potyczki! ?

? CO OFERUJEMY?
W CENIE 140 ZŁ / MIES. ? – oferujemy 4 treningi tenisa ziemnego w miesiącu: w grupie maksymalnie 6-osobowej, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską.
Treningi odbywają się na nowoczesnych – ogrzewanych i oświetlanych – kortach krytych o nawierzchni dywanowej ? Zapewniamy również sprzęt niezbędny do gry! ?
W cenie dodatkowo MISTRZOSTWA SZKÓŁKI TENISOWEJ – dwa nieodpłatne turnieje tenisowe w ciągu roku, dedykowane wyłącznie naszym podopiecznym! ??‍♀️?‍♂️

? KIEDY ZACZĄĆ?
Na swoje korty zapraszamy już 5-latki! ? W swych szeregach mamy zarówno raczkujących tenisistów jak i małych mistrzów rakiety – naszą Akademię współtworzą gracze na różnych szczeblach zaawansowania i w każdym wieku! Do nauki zapraszamy tak dzieci jak i dorosłych! ?☺️

? JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Wystarczy zadzwonić na recepcję naszego klubu pod następujący numer telefonu – (18) 307 00 22. Zapisu można dokonać także osobiście w Akademii! Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 22:00 oraz w weekendy od godziny 8:00 do 20:00 ☺️ ZAPRASZAMY!