W minioną sobotę (31.07) bawiliśmy się deblowo i w doborowym towarzystwie. Zaczęliśmy grę już o godzinie 9:00 na kortach ceglanych. Pogoda była jednak na tyle nieprzychylna, że już o godzinie 11:00 byliśmy zmuszeni skierować się (nieco smętnym krokiem) na korty kryte.

Nie oszukujmy się, wielki był to zawód, bowiem niczego nie pragnęliśmy bardziej, jak przyjemności z gry na cegle w słonecznej aurze. Rzec by się chciało – „sorry, taki mamy klimat”… mimo przeciwności losu, dołożyliśmy wszelkich starań by kiełbaska z grilla elektrycznego smakowała tak pysznie jak tylko się da! Przypieczone mięsko w towarzystwie ogórków, opiekanego chleba i jajek w majonezie – głodny nikt do domu nie poszedł!

Mecze były naprawdę zacięte. Dużo gry, dużo potu, dużo jedzenia i mała obsuwa spowodowana ruchem wahadłowym (pozdrawiamy spóźnialski duet!) – mimo, że grę rozpoczęliśmy wyjątkowo wcześnie, wręczenie pucharów odbyło się późnym, późnym wieczorem!

A jak wyglądało nasze podium?

I MIEJSCE – KRZYSZTOF BERKOWICZ & BOGUSŁAW KMAK

II MIEJSCE – MARCIN GÓRNICKI & BRANISLAV BODO

III MIEJSCE – ALEKSANDRA WĄSACZ & ZBYSZEK WIĘCŁAW

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne tenisowo-towarzyskie wydarzenie ATC – mikstowy ubaw na zakończenie wakacji 28 sierpnia!