W minioną sobotę (tj. 26 czerwca) w Akademii Tenisa Chełmiec na korty zaprosiliśmy naszych cudownych podopiecznych. Wychowankowie ATC skrzyżowali rakiety, z wielkim uporem walcząc o podium – boje rozpoczęliśmy punkt 10:00, mecze finałowe dobiegły końca chwilę przed godziną 16:00.

W TURNIEJU GŁÓWNYM zwyciężył Mateusz Knapik, okazując się absolutnie niedościgniony dla konkurencji. Na drugim miejscu uplasował się Mikołaj Roeske, trzecie miejsce wywalczył Oliwier Sowa, pokonując tym samym Mateusza Lorka. Czołówka wyglądała więc następująco:
I miejsce: Mateusz Knapik
II miejsce: Mikołaj Roeske
III miejsce: Oliwier Sowa
IV miejsce: Mateusz Lorek

W TURNIEJU POCIESZENIA mieli szansę zawalczyć ci, którzy odpadli, nieszczęśliwie przegrywając pierwszy swój mecz w rozpisce turnieju głównego. I choć turniej pocieszenia był zaledwie miłym dodatkiem, nie oznacza to, że nie obfitował w równie wielkie emocje! A jak tutaj wyglądała ścisła czołówka? Królowa jedyna dziewczyna w męskim towarzystwie – Ania Bartkowska – w finale pokonując Kamila Skocznia. Trzecie miejsce turnieju pocieszenia należało do Patryka Leśniaka – dodamy jeszcze, że Patryk był najmłodszym wojownikiem, lecz jego hart ducha rozgramiał wszystkich bez wyjątku! Na czwartym miejscu turnieju pocieszenia uplasował się natomiast Eryk Klimek.
I miejsce: Ania Bartkowska
II miejsce: Kamil Skoczeń
III miejsce: Patryk Leśniak
IV miejsce: Eryk KlimekWszystkim raz jeszcze serdecznie dziękujemy! Kolejny turniej młodych tenisistów już niebawem – bowiem obydwa nasze turnusy Wakacyjnego Kursu Tenisowego będą zwieńczone sportową rywalizacją na kortach! Do zobaczenia kochana młodzieży!