CIEPŁO, CIEPLEJ – GORĄCO! RUSZYŁY ZAPISY DO LETNIEJ LIGI ATC! 

Wielu z Was nieśmiało podpytuje o możliwość gry na kortach zewnętrznych czując wiosenną aurę w powietrzu ?. Studzimy jeszcze nieco te zapały – do sezonu na korty ceglane zostało jeszcze bowiem troszkę czasu ?? Ale nadchodzimy z pewnym pocieszaczem – mianowicie właśnie otworzyliśmy nabór do LETNIEJ LIGI TENISA ATC ???

? Kategoria: OPEN w grze pojedynczej.

? Rozgrywki planujemy od maja do września 2021 roku. Mecze będziemy rozgrywać weekendowo, na naszych kortach ceglanych.

? Liga letnia nie nakłada na uczestników opłaty tzw. „wpisowego”. Koszt uczestnictwa w lidze to 25 zł / mecz (12.50 zł / os.) ?– opłata ta uiszczana będzie na recepcji klubu każdorazowo po rozegranym meczu ligowym ?. Piłki do gry zapewniają uczestnicy ligi we własnym zakresie ?

? Nagrody: tradycyjnie oprawa pucharowa oraz dyplomowa ?+ nagrody rzeczowe i vouchery pieniężne, uprawniające do korzystania z usług ATC w sezonie zimowym w 2021 roku ?❄️☃️?

LETNIA LIGA TENISA - PLAKAT INFORMACYJNY, Akademia Tenisa Chełmiec - Janusz Stanek, tenis ziemny, korty tenisowe, tenis Nowy Sącz

Pytania? Dzwońcie: (18) 307 00 22 ? Zapisy prowadzimy do końca maja, niemniej liczba miejsc jest ograniczona! Nie zwlekajcie więc z myśleniem zbyt długo!