Dnia 6 sierpnia ogłoszono, iż powiat nowosądecki zalicza się do niechlubnego grona powiatów będących „strefą czerwoną”. 8 sierpnia niektóre ograniczenia wróciły – najpewniej w najbliższym czasie czeka nas sinusoida wprowadzania obostrzeń i ich znoszenia. Choć nie odpowiemy Wam na pytanie, jak długo ten stan rzeczy potrwa, jedno możemy Wam zagwarantować – o tym jak pracujemy będziecie informowani na bieżąco!

No więc do meritum –  jak się sprawy mają na dzień dzisiejszy? Nasze KORTY – tak kryte jak i otwarte – pozostają do Waszej pełnej dyspozycji. GRUPY TRENINGOWE spotykają się zgodnie z harmonogramem szkółki tenisowej i przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego (tj. grupy ćwiczeniowe maksymalnie 4-osobowowe). SIŁOWNIA – zgodnie z obostrzeniami – będzie nieczynna od dnia 8 sierpnia, aż do odwołania. Wszystkie karnety zakupione w sierpniu zostaną zamrożone i ponownie aktywowane w dniu zniesienia obostrzeń dotyczących funkcjonowania siłowni.

WAŻNA INFORMACJA: do czasu zniesienia obowiązujących dla „strefy czerwonej” obostrzeń, Akademia będzie otwarta tylko w czasie spotkań grup treningowych, bądź na życzenie klienta i po uprzednio sporządzonej rezerwacji! Ujmując to jeszcze inaczej: chcesz zagrać w środku tygodnia, w środku dnia na 4 kortach jednocześnie? Nie ma problemu, ale zadzwoń wcześniej, by nie pocałować przysłowiowej klamki!

Pytania? Wątpliwości? Zagwozdki?

Zadzwoń – (18) 307 00 22 – na pewno pomożemy!