25 stycznia w Akademii Tenisa Chełmiec odbyły się pierwsze w historii ZIMOWE MISTRZOSTWA SZKOŁY TENISOWEJ ATC DOROSŁYCH! ?❄️?

Ponad dwudziestu wojowników (i wojowniczek!) – stanęło do boju w 2 kategoriach: KOBIETY OPEN oraz MĘŻCZYŹNI OPEN ?. Emocji z pewnością nie brakowało – zachęcamy do zapoznania się z relacją oraz obejrzenia galerii zdjęć z tego wyjątkowego dnia. Sprawdźcie kto stanął na podium!

11 stycznia na kortach ATC w pocie czoła mecze rozgrywali podopieczni naszej Szkółki Tenisowej. Osiemdziesięcioro dzieci stanęło do boju w 4 kategoriach: czerwonej, pomarańczowej, zielonej oraz OPEN. Tych, którzy jeszcze nie czytali relacji i nie widzieli galerii zdjęć dokumentujących to cudowne wydarzenie, zachęcamy do nadrobienia tych niewybaczalnych zaległości! https://jstenis.pl/pierwsze-w-historii-zimowe-mistrzostwa-szkolki-tenisowej-atc-relacja/

W minioną sobotę okazję do sprawdzenia swoich umiejętności mieli natomiast nasi dorośli uczniowie. I tak oto 25 stycznia w Akademii odbyły się pierwsze w historii ZIMOWE MISTRZOSTWA SZKOŁY TENISOWEJ ATC DOROSŁYCH! ??

Turniej rozgrywaliśmy od rana do nocy – ponad dwudziestu wojowników (i wojowniczek!) stanęło do boju w 2 różnych kategoriach: KOBIETY OPEN ?‍? oraz MĘŻCZYŹNI OPEN?.

Na pierwszy ogień poszły Panie, dzielnie stawiając się w Akademii o 10:00 ?, ostatni z pojedynków rozgrywając dopiero przed godziną 14:00 ?. W ostateczności na podium stanęły:

  • I miejsce – Anna Bartkowska?
  • II miejsce – Kamila Bodziony?
  • III miejsce – Katarzyna Zwolennik?

Potem czas przyszedł na Panów. Od godziny 14:00 ? do godziny 20:00 ? wylewali oni krew, pot i łzy na rozgrzanych do czerwoności kortach. Końcem dna i w tej kategorii wyłoniliśmy triumfatorów, a byli to:

  • I miejsce – Marcin Jabłoński?
  • II miejsce – Kamil Fałowski?
  • III miejsce – Grzegorz Gołębiowski?

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Radzimy jednak nie spoczywać na laurach, bowiem kolejna wielka próba już w czerwcu. Wtedy to właśnie w ATC odbędą się LETNIE MISTRZOSTWA SZKOŁY TENISOWEJ – tak dzieci, jak i dorosłych ???.

Dziękujemy za to że jesteście z nami, za piękną sportową rywalizację i przemiłą atmosferę jaką mamy zaszczyt z Wami współtworzyć! ❤️?

Zobacz galerię zdjęć. Kliknij dowolne zdjęcie, aby powiększyć i uruchomić pokaz slajdów.