Zakończyliśmy listopad w wielkim stylu – w ubiegłą sobotę w Akademii Tenisa Chełmiec odbył się bowiem ANDRZEJKOWY TURNIEJ DEBLOWY! ??

Turniej okazał się być fenomenalnym tenisowym wydarzeniem, obfitującym w ogrom emocji i niezrównane pokłady świetnej zabawy. W tej wzniosłej imprezie wzięło udział aż dwanaście par!??
Liczne i roześmiane towarzystwo rozgrywało mecze od rana do wieczora. My oczywiście zadbaliśmy o umilenie tych morderczych bojów toczonych walce o podium. Naszym wojownikom zaserwowaliśmy jak zawsze kawę oraz słodkie rozmaitości ☕️? Jednak nic tak nie napędza sportowca jak solidna porcja białka i tłuszczy co w ATC wiemy doskonale – popołudniu tenisowa brać niezwykle ochoczo zagryzała więc zmęczenie pieczonym kurczakiem i grillowanymi kiełbaskami w kuszącej asyście chrupkiego pieczywa! ???

A teraz do meritum – kto okazał się zwycięzcą?

??I miejsce wywalczyli Przemysław Załubski oraz Miłosz Gdula.
??Na II miejscu uplasowali się Sylwia Łukasik oraz Adrian Dąbrowski
??III miejsce zdobyli Jarosław Pasoń i Paweł Hanula

Zwycięzcom oczywiście bardzo gratulujemy!

Ponadto serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą sportową atmosferę, całą masę śmiechu i przyjacielskich pogawędek w strefie relaksu. Zawsze najbardziej cieszą nas chwilę, gdy – pomimo rozegranych już meczy – rozsiadacie się wygodnie w naszych fotelach! ☺️?

Do zobaczenia na następnym turniejowym wydarzeniu!

Zapraszamy do małej galerii zdjęć.